Silverline CS5364S01 75 cm Wok Gözlü Gri Cam Ankastre Ocak | Ankastre Ocaklar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline CS5364S01 75 cm Wok Gözlü Gri Cam Ankastre Ocak

Kategori: Ankastre Ocaklar

Stok Kodu: CS5364S01

Yakıt: Doğalgaz (ÜCRETSİZ LPG DÖNÜŞÜM)

Sevk ve Teslimat Deposu: Depomuzdan, açılamamış, orijinal kutusunda sevk edilmektedir.

Genişlik: 75 cm

Renk: Gri

Malzeme: Cam

Garanti: 5 Yıl

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN KARGO-ÜCRETSİZ KATA TESLİMAT-ÜCRETSİZ MONTAJ

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
7.850,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline CS5364S01 75 cm Wok Gözlü Gri Cam Ankastre Ocak

Daha Hızlı ve Lezzetli Yemekler Pişirin

Yenilikçi tasarımı bir yana, ocağın geniş gözleri, mükemmel ısı miktarı gibi en ince detayları sayesinde harika yemekler pişirmeye başlayabilirsiniz. Zamandan kazanarak ve enerjiden tasarruf ederek yemek pişirmenin keyfi Silverline ile çıkar. Mutfağınızda mutlaka bir Silverline olmalı!


Mutfakta Mekandan Tasarruf Edin

Kullanıcı dostu boyutları ile mutfağınızda yer konusunda endişe etmeniz gerekmiyor. Mutfağınız dar bile olsa ergonomik ürün boyutu ile Silver line size alandan tasarruf keyfini sunuyor. Yalnızca 75 cm genişliği ile Silverline’ı çok seveceksiniz.


Mutfağınıza Yakışan Mükemmel Renk

Bir ocağın yalnızca işlevsel olması yeterli değildir. Bunun yanında mutlaka göz zevkine de hitap etmesi gerekir. İşte Silverline tam olarak bunu yapıyor. Kullanıcıların göz zevkine gri rengi, ince çizgileri ve modern tasarımı ile hitap ediyor. Silverline evinize çok yakışacak!


Kalabalık Sofralar için Hızlı Yemek Pişirme Özelliği

Kalabalık sofralar gözünüzü korkutmasın. Artık sevdikleriniz için kısa sürede mükemmel yemekler hazırlayabileceksiniz. 5 gözlü ocağı ile misafirleriniz geldiğinde aynı anda farklı yemekleri tek bir ocakta pişirebilirsiniz. Silverline ile herkes adeta bir profesyonel aşçıdır.


Silverline için Emniyet Önde Gelir

Güvenliğiniz her şeyden önemlidir. Güvenli bir şekilde yemek yapın ve olası kazalara karşı korunun diye, emniyet sistemi bulunmaktadır. Herhangi beklenmedik bir durum olması halinde gaz akışı engellenmektedir. Silverline’a gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.


Temizliğini Kolay bir Şekilde Yapın

Ürünün daha kolay temizlenmesi için birinci kaliteden özel malzeme seçilerek üretim yapılmıştır. İşiniz bittikten sonra yalnızca bir iki dakikanızı ayırarak temizliği aradan çıkarabilirsiniz. Silverline ile temizlik bile ayrı bir keyif işine döner

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor