Silverline CS5429W01 Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre Ocak | Ankastre Ocaklar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline CS5429W01 Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre Ocak

Kategori: Ankastre Ocaklar

Stok Kodu: CS5429W01

Renk: Beyaz

Garanti: 5 Yıl

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, kapalı kutu sevk edilmektedir.

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
6.500,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline CS5429W01 Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre Ocak

Şık Tasarım

Şık bir tasarım ile üretilmiştir. Bu sayede mutfağınıza girdiği andan itibaren mutfağınızın tasarımına uyum sağlayarak şık bir görüntünün elde edilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda mutfağınızda estetik bir havanın oluşmasını mümkün kılar.


Yakıt Tipi

Hem doğalgaz hem de LPG bağlanarak kullanım gerçekleştirilebilir. Doğalgazı bulunmayan evlerde tüp aracılığı ile de kullanılması mümkün olmaktadır. Bu sayede hem doğalgazlı hem de doğalgazız bir şekilde kullanımı mümkündür.


4 Farklı Göz

Üzerinde bulunan 2 orta boy, 1 büyük boy ve 1 küçük boy gözü sayesinde aynı anda birden fazla yemeğin pişirilmesi mümkün olmaktadır. En çok kullanılan orta boy olmasından dolayı üzerine 2 adet ota boy göz yerleştirilmiştir ve aynı anda ikisinin de kullanımı mümkün olmaktadır.


Otomatik Ateşleme Sistemi

Düğmeden gaz verilmesiyle birlikte ateşleme işlemi yapılmaktadır. Bundan dolayı ekstra bir yanıcı materyale gerek kalmadan pratik bir şekilde ocağınızı yakmanız mümkün olmaktadır.


Gaz Emniyeti Sistemi

Gaz emniyet sistemi ile donatılmış olup kullanıcılara daha güvenli bir kullanımı beraberinde getirmektedir. Bu sayede rüzgar gibi etkilerden dolayı ocağınız sönse bile sönen ocaktan gaz gelmesi söz konusu olmaz ve ortamda gaz kaçağı gibi etkiler gözlenmez.


Kolay Temizlenir

Ankastre Setlerin üretiminde kullanılan materyaller sayesinde kolaylıkla temizlenebilmesi mümkün olmaktadır. Kurumuş yemek artıkları bile kolay bir silme işleminin ardından direkt olarak çıkmaktadır.

 

Teknik Özellikler

Ürün Tipi: Ankastre

Yakıt Türü: Doğal Gaz - LPG

Kullanım: Şekli Ev Tipi

Ocak Göz Sayısı: 4

Model: CS5429W01

Materyal: Cam

Genişlik: 60 CM

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor