Silverline RS5322B01 Wok Gözlü Rustik Siyah Ankastre Ocak | Ankastre Ocaklar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline RS5322B01 Wok Gözlü Rustik Siyah Ankastre Ocak

Kategori: Ankastre Ocaklar
Stok Kodu: RS5322B01

Yakıt: Doğalgaz (ÜCRETSİZ LPG DÖNÜŞÜM)

Renk: Siyah

Genişlik: 60 cm
Teslim ve Sevk deposu: Depomuzdan, açılmamış kutusunda gönderilmektedir.
Garanti: 5 Yıl

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN HIZLI KARGO-5 YIL GARANTİ

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
7.999,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline RS5322B01 Wok Gözlü Rustik Siyah Ankastre Ocak

Gaz Emniyeti ile Kullanım Güvenliği

Kullanım sırasında herhangi bir sorun ve tehlikeli bir durum yaşamanız adına, gaz emniyetli kullanım sunmaktadır. Gaz emniyeti sayesinde gaz sızıntıları gibi ciddi durumların önüne geçerek, olası bir kaza yaşanmasını engeller.


Farklı Boyutlarda 4 Ocak Gözü

Tencereniz ya da pişirme kaplarınızın boyu nasıl olursa olsun, bu ocak üzerinde kolayca yer bulabilirsiniz. Ocağın üzerinde bulunan dört göz de farklı boyutlara sahip. Çok büyük tencerelerinizi için bile ocak üzerinde yer bulabilirsiniz.


Temizliği Kolay Kılan Cam Yüzey

Temizlik sırasında zorluk çekmeden ve kısa süre içerisinde ocağınızı temizleme şansına sahip olacaksınız. Cam tasarıma sahip yüzeyi, lekelerin çok daha kolay çıkmasını sağlar ve silerken bez ocağın üzerinde zorluk çıkarmadan kayar.


 

Sadeliğin Önde Olduğu Tasarım

Mutfağında karışık görüntüler görmek istemeyenler için, ocağın sade tasarımı hemen dikkat çeker. Diğer tüm eşyalarınıza uyum sağlayabilecek olan sade tasarım, tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.


Düğmeden Ateşleme Sistemi

Düğmeden ateşleme sistemi sayesinde bağımsız başka hiçbir şeye ihtiyaç duymanıza gerek kalmaz. Düğmeden ateşleme sistemi, kullanımın da daha kolay ve pratik olmasını sağlayan bir özelliktir.


Wok Gözü ile Daha Sağlıklı Yemekler

Wok gözüne sahip ocağı sayesinde meyve ve sebzelerinizi pişirirken besin değerlerinden bir şey kaybettirmez. Ayrıca Wok gözü, büyük tencere ve tavalarınıza ateşi eşit yayar ve kaplarınızın her yerine ısı değer.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor