Tefal MasterChop XL 500 W 4 Bıçaklı Doğrayıcı | Doğrayıcı & Rondo | Elektrikli Mutfak Aletleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Tefal MasterChop XL 500 W 4 Bıçaklı Doğrayıcı

Kategori: Doğrayıcılar

Stok Kodu: MB450B30

Güç: 500 Watt

Hazne: 500 Ml

Renk: Beyaz

Garanti: 24 Ay

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal kutusunda gönderilmektedir.

TEFAL TÜRKİYE GARANTİLİ

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
999,00 TL
% 2 havale indirimi!
ad.
Sepete Ekle

Tefal MasterChop XL 500 W 4 Bıçaklı Doğrayıcı

Üstün Güçle Çalışan Motor

Doğrayıcı motoru üstün güçle çalışıyor. 500 Watt motor gücü, en zorlu yiyeceklerin bile parçalanmasını sağlıyor. 4 farklı bıçağı tek hız kademesinde istenilen seviyeye geliyor. Tefal mutfakta en büyük yardımcınız olacak!


Ürünü Kolayca Temizleyin

İşiniz bittikten sonra ürünü temizlemek sandığınızdan daha kolaydır. Doğrama kasesi, kapak ve bıçaklar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Ürünü dilerseniz elde de yıkayabilirsiniz. Bunu yapacaksınız elinize dikkat edin.


Özel Güvenli Kilit Sistemi

Tefal için ürünü güvenli bir şekilde kullanmanız önemlidir. Üründe bulunan özel güvenli kilit sistemi sayesinde makine kendi başına çalışmıyor. Kurulumu ve kullanımı güvenli bu makineyle mutfakta harikalar yaratmaya hazır olun.


Hız Kontrolünü Siz Sağlayın

Hız kontrolünü sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Farklı hızlar için doğrama, karıştırma ya da kıyma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Farklı yiyecekler için farklı kontrol yapmak yerinde olacaktır.


Kalabalık Sofralar için Tercih Edilebilir

Kalabalık misafirleriniz için enfes yemek hazırlamak ister misiniz? Tefal’de bulunan 750 ml hazne, tek seferde fazla miktarda olan bile yiyeceklerinizi hazır hale getirmenizi sağlar.


Birinci Sınıf Malzeme

Üretim yapılırken birinci sınıf ham madde tercih edilmiştir. Özel plastik dayanıklıdır. Sağlığa zararı bulunmaz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor