Babyliss 6609E Pro Light 2100 W İyonlu Saç Kurutma Makinesi | Saç Kurutma & Fön Makinesi | Saç Bakım & Şekillendirme | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Babyliss 6609E Pro Light 2100 W İyonlu Saç Kurutma Makinesi

Kategori: Saç Kurutma Makineleri

Stok Kodu: 6609E

Güç: 2.100 W

Garanti: 24 Ay

BABYLISS TÜRKİYE GARANTİLİ

Kargoya veriliş süresi: 
Bugün Kargoda
2.249,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Babysliss 6609E Pro Light 2100W Ac Motor İyonlu Saç Kurutma Makinesi

Babysliss 6609E Pro Light iyonlu saç kurutma makinesi yıkama sonrası saçları kuruturken elektriklenmesini engelliyor ve kusursuz bir şekillendirme sunuyor. Hem ev tipi kullanım hem de profesyonellerin kullanımı için son derece ideal bir performansa sahip olan ürün pratik, hızlı ve mükemmel sonuçlar sağlıyor.

Hızlı Kurutma ve Pratik Şekillendirme

· Babyliss iyonlu saç kurutma makinesi yüksek performansı ile 2 kat etkin bir saç şekillendirme gerçekleştiriyor.

· 95 km/ saat üfleme hızı ile yüksek verimlilikte bir performans gösteriyor. Son derece hızlı sonuçlar almak mümkün oluyor.

· Hız ve ısı ayarı kullanıcı tercihine göre gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunuluyor.

· Uzun ömürlü ve güçlü AC motor teknolojisine sahip Babyliss saç kurutma makinesi uzun yıllar ilk günkü performansını koruyabiliyor.

· İyon teknolojisi ile saçın doğal nemini kaybetmesini ve elektriklenmesini engelliyor. Pırıl pırıl ve yumuşacık saçlar garanti ediliyor.

Teknik Özellikler

Güç: 2100 W

Hız ayarı: 2 kademe

Isı ayarı: 3 kademe

Profesyonel AC motor: Var

İyon özelliği: Var

Renk: Siyah

Saç Kurutma Makinesinin Özellikleri Nelerdir?

Babysliss 6609E saç kurutma makinesi profesyonellerin tercihi olan bir motor teknolojisi içeriyor. AC motor teknolojisi, dayanıklı ve güçlü performansının yanı sıra ısının eşit bir şekilde dağıtılmasını da yardımcı oluyor. Bu sayede kurutma ve şekillendirme işlemleri hem son derece hızlı ve pratik bir hal alıyor hem de saçınız zarar görmeden mükemmel sonuçlar elde edebilmeniz mümkün hale geliyor.

Saç Şekillendirme Ürünleri Uzmanı Babyliss

Babyliss, maşalardan düzleştiricilere, fırçalardan kurutma makinelerine kadar geniş bir yelpazede saç şekillendirme ürünleri üretiyor. Her saç tipine uygun fonksiyonlar ile geliştirilen cihazlar eksiksiz bir müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor