Ducati Pro-I Evo Black Elektrikli Scooter | Scooter | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Ducati Pro-I Evo Black Elektrikli Scooter

Kategori: Scooterlar

Güç:350 Watt

Renk: Siyah

Garanti: 24 Ay

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış kutu olarak gönderilmektedir.

RESMİ DUCATI DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ-MADE IN ITALY (İTALYA ÜRETİM)

Kargoya veriliş süresi: 
3 Gün
10.210,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

ELEKTRİKLİ SCOOTERPRO-I EVO BLACK SCOOTER
PRO-I EVO, bağlantılı teknolojiye sahip Ducati Urban e-Mobility serisinin ilk elektrikli scooter'ıdır. Arka çamurluğun yansıttığı güçlü çizgiler sayesinde Ducati'nin sportif ruhundan vazgeçmeden stil belirgin bir şekilde modern ve zariftir.
 
PRO-I EVO işe, okula gitmek veya şehir merkezinde gezintiye çıkmak için idealdir. Basit, zahmetsiz bir hareketle paketlemenizi sağlayan hafifliği ve kolay katlama sistemi sayesinde arabanızda veya toplu taşıma araçlarında rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
Çift fren (arka disk ve elektrikli ön) ile birlikte iç hava tüplü 8,5" tekerlekler daha fazla sürüş konforu sunarken, yüksek görünürlüklü ön ve arka LED ışıklar geceleri güvenliği artırır.
Google Play ve App Store'dan indirilebilen Kullanıcı Uygulaması, Italdesign tarafından geliştirildi ve pil şarj seviyesi, navigasyon haritaları ve çok daha fazlası gibi aracın performans ve işlevlerinin sürekli olarak izlenmesine olanak tanıyor. 350W motor ve 280Wh pil, bu scooter'ı ideal şehir içi sürüş aracı yapar.                                                                                                                                                                 
Kullanıcı Uygulaması
Google Play ve App Store'da bulunan Kullanıcı Uygulaması, tamamen Italdesign tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Gerçek bir "sanal garaj" olarak tasarlanan bu sistem, Ducati Urban e-Mobility serisinin daha fazla ürününü eşleştirmeye ve kaydetmeye olanak tanıyor. Kullanıcı Uygulaması, sohbet yoluyla gerçek zamanlı desteğe erişim sağlarken, aracın ana performansını ve konumunu sürekli olarak izlemeyi mümkün kılar. 
  İskelet
İskelet, özellikleri üst düzey performansları garanti eden alüminyum alaşımdan yapılmıştır.  Alüminyumun hafifliği ve sağlamlığıyla birleşen kolay katlama mekanizması, e-scooter'ı tek bir hareketle katlayarak minimum çabayla taşımayı mümkün kılar. Güçlendirilmiş katlama sistemi, aracı daha dengeli hale getiren ve güvenliği artıran yenilikçi bir titreşim önleyici mekanizma içerir.
 
Motor
E-scooter, 350W fırçasız bir motorla donatılmıştır.  Çok düşük düzeyde aşınma ve farklı hızlarda mükemmel performans ile minimum bakım gerektiren son derece sessiz teknoloji sunar. Seyir Kontrolü işlevi, Kullanıcı Uygulamasından etkinleştirilebilir ve sürekli olarak hızlanmaya basmak zorunda kalmadan hızı sabit tutmayı sağlar. İşlev Uygulamadan devre dışı bırakılabilir ve frene basıldığında otomatik olarak kapanır.
 
Tekerlekler
İç hava tüplerine sahip 8,5" ön ve arka tekerlekler, titreşimleri emerek ve yol yüzeyinin pürüzlerini azaltarak daha yüksek sürüş konforu sunar.  Bu performansları sağlamak için lastik basıncının düzenli olarak izlenmesi tavsiye edilir. 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor