Electrolux EGH6343ROR Wok Gözlü Siyah Ankastre Ocak | Ankastre Ocaklar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Electrolux EGH6343ROR Wok Gözlü Siyah Ankastre Ocak

Kategori: Ankastre Ocak

Stok Kodu: EGH6343ROR

Yakıt: Doğalgaz (ÜCRETSİZ LPG DÖNÜŞÜM)

Sevk ve Teslimat Deposu: Depomuzdan, açılamamış, orijinal kutusunda sevk edilmektedir.

Genişlik: 60 cm

Renk: Siyah

Malzeme: Metal

Garanti: 24 Ay

ELECTROLUX  TÜRKİYE GARANTİLİ-ÜCRETSİZ KURULUM

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
9.299,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Electrolux EGH6343ROR Rustik Ankastre Ocak Siyah

Göz Kullanımları
4 adet kullanım gözüne sahip olan ürün, eş zamanlı olarak birden fazla yemeğin pişirilmesini sağlamaktadır. Orta, küçük ve wok olmak üzere farklı göz seçenekleri sunan ürün, isteğe bağlı gaz ayarı ile kolay kullanım sunmaktadır.

Tasarım Özellikleri
595 mm genişliği bulunan ürün, sahip olduğu genişliği gözler arasında eşit aralıklar olarak dağıtmaktadır. 510 mm derinliğe ve 40 mm yüksekliğe sahip olan ocak, tencerelerin kolay yerleştirilmesini sağlamaktadır.

Kullanım Özellikleri
Ürün kullanım özelliği ankastredir. Ankastre cihaz yerleşimi ile kolay kullanım sunmaktadır. Kolay konumlandırma imkanı sunan ürün gazlı kullanım tipine sahiptir.

Güç Seviyeleri
Sahip olduğu gözler üzerinden sıcaklık üretimi sağlayan ocak, 10 farklı güç seviyesine sahiptir. Pişirilecek yiyeceğe ve kullanılacak göze bağlı olarak farklı göz seçeneklerine göre farklı seviyelerde ısı kullanımı yapılması mümkündür.

Ateşleme Özellikleri
Düğmeden ateşleme özelliğine sahiptir. Gaz bağlantısı kurulduktan sonra düğmeden ateşleme işleminin gerçekleştirilebilmesi için sahip olduğu priz üzerinden elektrik bağlantısının sağlanması gerekmektedir. Kısa sürede bağlantı kurularak kullanım sağlanmaktadır.

Kolay Temizleme Özelliği
Sahip olduğu tasarımı ve kullanım gözleri ile kolay kullanım sunan ürün, kolay temizleme özelliğine de sahiptir. Cam ocak tipine sahip olan ürünün temizleme kolaylığı bulunmaktadır. Yemek artıklarının ve yağ kalıntılarının zor tutunmasını sağlayan cam yüzey kolay temizlenmektedir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor