Electrolux ESF5512LOX 6 Programlı Bulaşık Makinesi | Bulaşık Makineleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Electrolux ESF5512LOX 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Kategori: Bulaşık Makineleri
Stok Kodu: ESF5512LOX
Program Sayısı:6

Renk: Inox
İç Gövde Tabanı Materyali Türü: Çelik
Teslimat ve Sevk Deposu: Depomuzdan açılmamış, orijinal ambalajlı olarak sevk edilmektedir.
ELECTROLUX TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

Kargoya veriliş süresi: 
3 Gün
9.999,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver
Electrolux ESF5512LOX AirDry 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Electrolux ESF5512LOX AirDry Solo Bulaşık Makinesi Inox Benzersiz 30dk 60°C QuickPlus hızlı yıkama programı QuickPlus programı 30 dakikada 60°C'ye ulaşan sıcaklık sayesinde kiri üzerinde kurumamış olan bulaşıklarınızı E enerji performansla tertemiz yıkar. Başlangıç zamanını erteleyin, makineniz dilediğiniz zaman çalışsın! 1-24 saat arası gecikmeli başlatma seçeneği ile makineniz siz başında değilken çalışsın, bulaşıklarınız dilediğiniz anda tertemiz olsun.

AirDry kurutma teknolojisi, otomatik açılan kapı ile mükemmel kurutma AirDry teknolojisi ile kurutma esnasında kapı otomatik olarak açılır ve kurutma doğal hava akımı yardımıyla çok daha verimli olarak gerçekleştirilir.

Plastik ve teflon bulaşıklarda dahi 3 kata kadar daha iyi kurutma sağlanır.

Temel teknik özellikler Bulaşık yıkama kapasitesi IEC: 13 Program sayısı: 6 Yıkama programı sayısı: 6 Motor sistemi: BLCD Inverter Enerji sınıfı: E Çatal Kaşık Bıçak Alanı: Sepet Inverter motor teknolojisi: Evet Özellikler Montaj: Solo Yükleme kapasitesi: 13 kişilik yemek takımı: IEC normuna göre bir kişilik yemek takımı yemek tabağı, çorba tabağı, tatlı tabağı, su bardağı, çay bardağı, fincan tabağı, bıçak, çatal, çorba kaşığı, tatlı kaşığı ve çay kaşığından oluşur. Ses seviyesi: Sadece 47 dB (IEC 60704-3) Su ve enerji tüketimi: 9.9 l, 0.92 kWsaat ölçümlenen program: Eko 50 Özel cam koruma programı : Cam koruma programı en hassas bardaklarınıza gereken bakımı göstererek hasar görmelerini engeller. 6 program, 4 yıkama sıcaklığı Yıkama programları: AutoFlex 45°-70°, Eco 50°, GlassCare 45°, Intensive 70°, QuickPlus 60°, Durulama ve bekletme Kurutma sistemi: Kurutma sistemi Yazılı/sembollü panel Sembollü panel Otomatik kapanma fonksiyonu Thermo Efficient Sistem Gecikmeli başlatma seçeneği ile makineyi 1-24 saat sonra çalışmak üzere ayarlayabilme olanağı Kalan süre göstergesi SensorControl: SensorControl, makineye yüklenen bulaşıkların gerektirdiği miktarda su ve enerji harcanmasını sağlar.

Bulaşığın kirlilik durumuna göre yıkama sıcaklığını belirleyen kir sensörü Tuz ve parlatıcı göstergeleri Diğer göstergeler: Gecikmeli başlatma 1-24 saat, Kurutma safhası, Seçili program, Parlatıcı, Tuz, TimeManager, Yıkama fonksiyonu, XtraDry FlexiLift doluyken yüksekliği ayarlanabilir üst sepet: Üst sepetin yüksekliğini doluyken dahi tek hareketle kolayca ayarlayabilirsiniz!

 
AB Yeni Enerji Sınıfı F
Derinlik (cm) 62.5
Dijital Ekran Var
Ekonomik Program Enerji Tüketimi 1,04 kWh
Ekonomik Program için Kapasite (Kişi) 13
Ekonomik Program Su Tüketimi 11 lt
Ekonomik Program Süresi 227 Dakika
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 60
Kapasite 13 Kişilik
Kullanım Şekli Solo
Program Sayısı 6
Renk Inox
Ses Gücü Düzeyi Db(A) 49
Ses Gücü Sınıfı C
Ses Seviyesi (dB) 47
Su Tüketimi (lt/program) 9.9
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 295
Yükseklik (cm) 85

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor