Electrolux EW8WN261BT 1600 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi | Çamaşır Makineleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Electrolux EW8WN261BT 1600 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Kategori: Çamaşır Makineleri
Stok Kodu: EW8WN261BT
Renk: Beyaz
Teslimat ve Sevk Deposu: Horoz Lojistik, açılmamış, orijinal ambalajlı olarak sevk edilmektedir.
Garanti Süresi: 36 Ay
ELECTROLUX TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO-ÜCRETSİZ KURULUM
 

Kargoya veriliş süresi: 
3 Gün
14.299,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Electrolux PerfectCare 800 EW8WN261BT 1600 Devir 10 KG + 6 KG Kurutmalı Çamaşır Makinesi
Beyaz renkli ve anlaşılır tasarıma sahip yapısı bulunur. Solo kurutmalı yapısı ile çamaşırlarınızı hızlıca kurutabilirsiniz. 1600 devire sahip, 10 kilogram yıkama, 6 kilogram kurutma kapasitesine sahip olarak işlevsel kullanıma uygun bir çamaşır makinesidir. Yükseklik 847 mm, genişlik 597 mm ve derinlik 636 mm boyutlarına sahipti

 

Yoğuşturmalı kurutma özelliğine sahiptir. Bu kurutma sistemi sayesinde baca bağlantısı gerektirmez.
Çamaşır makinesi, DualCare sistemi sayesinde elde yıkanması gereken yünlü ve hassas giysilerin güvenle yıkanıp bozulmamasını sağlar.

Çamaşır makinesinde, giysilerin türü ve miktarına göre program süresi ayarlanabilen özellik mevcuttur. Du ve enerji tüketimini çamaşıra göre ayarlayarak çalışır.

UltraCare Sistem
UltraCare teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde deterjanı ve yumuşatıcıyı giysilere ulaştırmadan önce su ile karıştırılır. Böylece giysileri daha düşük sıcakta yıkayarak daha yumuşak olmasını sağlar.

Su Taşma Emniyeti

Çamaşır makinesi yıkama esnasında su taşma emniyeti özelliği sayesinde olası bir su sızıntısı durumunda makine kendi kendine çalışmasını durdurur. Çamaşır makinesinin içindeki suyu tahliye eder. Böylece olası tehlikelere karşı yüksek emniyetli kullanım sağlar.


Çocuk Kilidi

Çamaşır Makinesi çocuk kilidi sistemine sahiptir. Çocukların çamaşır makinesinin kapağı ve ayarlanan programlar ile oynamasını engeller. Çocuk kilidi sayesinde daha güvenli ve rahat bir kullanım avantajı sağlar.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor