Electrolux KGS7536SX inox Ankastre Ocak | Ankastre Ocaklar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Electrolux KGS7536SX inox Ankastre Ocak

Kategori: Ankastre Ocaklar

Stok Kodu: KGS7536SX

Yakıt: Doğalgaz

Sevk ve Teslimat Deposu: Depomuzdan, açılamamış, orijinal kutusunda sevk edilmektedir.

Genişlik: 75 cm

Renk: Inox

Malzeme: Metal

Garanti: 24 Ay

ELECTROLUX TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO-ÜCRETSİZ KURULUM

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
9.599,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Electrolux KGS7536SX inox Ankastre Ocak

Hızlı Pişirme Seçeneği

4 kW gücünde çalışan yeni tasarımlı MultiCrown WOK bekine sahip olan ankastre ocak, yemeklerin daha hızlı pişirilmesine ya da suyun daha hızlı kaynatılmasına olanak vererek, zamandan tasarruf edilmesini sağlar.

 

Geniş Pişirme Yüzeyi

5 farklı pişirme gözüne sahip olan ankastre ocak, aynı anda birden fazla yemeğin pişirilmesine olanak verir. Harlı ya da yavaş alev verme özelliği bulunan ürün, her yemeğin kendi dokusuna özel derecede pişirilmesini sağlar.

 

Kolay Temizlik

Pişirme gözleri ve telleri kolay bir şekilde çıkarılan ankastre ocak, hızlı şekilde temizlenir. Ocağın çıkarılan parçaları hem elde hem de bulaşık makinesinin içinde yıkanmaya uygun yapıdadır.

 

Kolay Kurulum

Tencereye uygulanan ısının tencerenin tabanında eşit bir şekilde yayılmasına olanak veren ocak, yemeklerin daha hızlı pişmesini sağlar. %20 oranında enerji tasarrufu sağlayan ankastre ocak, daha az gaz kullanılarak daha fazla ürünün pişirilmesini sağlar.

 

Gaz Kontrolü

Hassas gaz ayarı yapabilen yeni tasarımlı gaz düğmelerine sahip olan ocak, alev miktarının istendiği kadar ayarlanmasını sağlar. Güvenli kullanım sağlayan ürün, kontrolü kullanıcıya bırakır.

 

Dayanıklı Tasarım

Dayanıklı bir yapıya sahip olan ankastre ocak, kaliteli malzemeler kullanılarak geliştirilir. Uzun süreli bir kullanım ömrüne sahip olan ürün, özel tasarımlı ızgaralar ile tencerelerin sabit bir şekilde durmasını ve güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Slim tasarımlı tablaya sahip ola ocak, tezgâha yakın durarak şık ve konforlu bir kullanım sağlar.

 

Derinlik (cm)

51

Ateşleme Tipi

Düğmeden

Gaz Emniyeti

Var

Renk

Inox

Gazlı Ocak Gözü

5

Ocak Göz Sayısı

5 Gözü Gazlı

Yakıt Tipi

Doğalgaz

Genişlik (cm)

74.5 cm

Kullanım Şekli

Ankastre

Wok Gözü

Var

Ocak Yüzeyi

Paslanmaz Çelik

Ocak Tipi

Gazlı

Elektrikli Ocak Gözü

Yok

Garanti Notu

Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor