Electrolux PerfectCare 700 EW7F249PST 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi | Çamaşır Makineleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Electrolux PerfectCare 700 EW7F249PST 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Kategori: Çamaşır Makineleri
Stok Kodu:EW7F249PST
Renk: Beyaz
Teslimat ve Sevk Deposu: Horoz Lojistik, açılmamış, orijinal ambalajlı olarak sevk edilmektedir.
Garanti Süresi: 36 Ay
ELECTROLUX TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO-ÜCRETSİZ KURULUM
 

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
15.299,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Electrolux PerfectCare 700 EW7F249PST 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Buhar teknolojisi ile kırışıklıkları 3'te 1 oranında azaltın:
İlave Buhar fonksiyonu programı buhar aşaması ile tamamlar. Sıkma sonrasında ilave buhara maruz kalan çamaşırların kırışıklıkları 3'te 1 oranında azalır .Bir çok giysiniz ütü gerektirmez.
İlave Buhar fonksiyonu sayesinde program sonunda kırışıklıkları 3'te 1 oranında giderilen giysileriniz çok daha kolay ütülenir. Ütü ile dakikalarca uğraştığınız giysiler birkaç saniyede kırışıklıklarından kolayca kurtulur, bazı kumaşlar ütü dahi gerektirmez.

UniversalDose Deterjan Çekmecesi ile kapsül deterjanlarda % 60 ekstra performans:
UniversalDose Deterjan Çekmecesi, özel tasarlanmış bölmesi ile, kapsül deterjanları çözerek aktive eder ve giysilerinize gönderir. Kapsül deterjanın direkt tambura yerleştirilmesine kıyasla düşük sıcaklıkta ve hızlı programlarda % 60'a kadar daha hızlı çözünme sağlar. Mükemmel temizlik elde edilir.

SensiCare System ile giysilerinizin renklerini 2 kat daha uzun süre koruyun:
Giysilerinizin türü ve miktarına göre program süresini en iyi ideal şekilde ayarlayan SensiCare System ile giysileriniz her zaman doğru sürede yıkanır ve ereğinden uzun yıkanmayan giysilerinizin renkleri iki kata kadar daha uzun süre korunur.


Yıkamak yerine tazeleyin, sudan ve zamandan tasarruf edin:
Parfümlü Buhar Programı ile giysilerinizi tazeleyin ve yıkamaya kıyasla sudan 40 litreye kadar tasarruf edin. Buhar Parfümü ile giysilerinizin yeni yıkanmış gibi güzel kokmasını sağlayın. Antl-Alerji Buharlı Programı ile bakteri ve virüslerin % 99,99'unu yok eder: Antl-Alerji Buharlı Programı yüksek ve sabit sıcaklıkta yıkama ve buhar etkili sıcak durulama ile bakteri ve virüslerin % 99,99'unu yok eder. Deterjan artıklarını etkili şekilde uzaklaştırır.

.
• Yıkama kapasitesi: 9 kg 
Maksimum sıkma hızı: 1400 dev./dk.
• Ekstra Yumuşak Fonksiyonu ile her zaman yumuşak kalan giysiler •
Yıkama programları: Eco 40-60, Pamuklu, Sentetik, Hassas, Wool\Silk, Buhar Parfüm, Sıkma/Su boşaltma, Durulama, Hızlı 20dk., Outdoor, Yorgan, Anti Alerji Buharlı, Spor, Kot
• İpekli yıkama programı •
Aşırı köpürmeyi gideren durulama fonksiyonu. •
Su taşma emniyetli sensör sistemi •
Çocuk kilidi • Ayaklar: Ayarlanabilir ayaklar •
PerfectCare 700

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor