Karcher OC 3 + Bike Mobil Dış Alan Temizleyicisi | Basınçlı Yıkama Makineleri | Ev Yaşam | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Karcher OC 3 + Bike Mobil Dış Alan Temizleyicisi

Kategori: Başınçlı Yıkama Makineleri
Stok Kodu: OC3
Batarya: Akülityüm İyon Akü
Renk: Sarı

Sarj Süresi: 180 dk
Garanti: 24 Ay
Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal kutusunda gönderilmektedir.

KARCHER TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
5.799,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Karcher OC 3 + Bike Mobil Dış Alan Temizleyicisi

Zorlu Temizliklere Kolay Çözüm
Akülü ve basınçlı yıkama makinesiyle zorlu temizlik işlemleri en kolay biçimde çözülür. Hassas ya da güç gerektiren temizlik işlerinde mükemmel çözüm sunan bir ürünüdür. Etkili çalışma sistemiyle kirli yüzeyleri derinlemesine temizler.

Tasarımda Kullanıcı Dostu
Bisiklet ya da mobil araç temizliğinde profesyonel çözüm sunan yıkama makinesi, tasarımı ve kullanışlılığıyla kullanıcılarına büyük konfor sağlar. Yenilikçi teknolojiye sahip donanımı, tüm temizlik işlemlerinin en az eforda ve maksimum verimde gerçekleşmesini sağlar.

Kullanım Şekli
Makine kullanımı son derece kolaydır. Dış mekan ya da mobil araç temizlikleri için kullanılan ürün için öncelikle cihaza su verecek noktayla bağlantı kurulur. Musluk açıldıktan sonra yıkama makinesi çalıştırılır ve temizleme işlemine geçilir. Farklı aksesuarlar yardımıyla çok daha detaylı temizlik yapılabilir.

Bisiklet Temizliği Haricinde

Akülü yıkama makinesi bisiklet temizliği haricinde teras temizleme, yağmur oluğu temizleme, boru temizleme ya da ıslak püskürtme yaparak halı yıkama gibi farklı amaçlarda kullanılabilir.

İhtiyaç Doğrultusunda Doğru Performans
Basınçlı yıkama makinesinde temizlik performansı, ayarlanacak su basıncı ve su miktarıyla doğru orantılıdır. Bisikletlerde temizlik performansında en iyi sonucu almak için bisikletinizde yer alan çamur gibi inatçı kirlerin yoğunluğu dikkate alınmalıdır. Hafif tozlu durumlarda daha az basınç verilmesi önerilir.

İdeal Hortum Uzunluğu
Bisiklet ya da araba gibi dış mekan temizliği gerektiren durumlarda en çok aranan özelliklerden biri de hortum uzunluğudur. Yıkama makinesi 280 cm’lik hortum uzunluğuyla kullanıcılarına ideal bir çözüm sunar.


Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor