Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Karcher VC 5 Cordless 18 V Dikey Şarjlı Süpürge | Şarjlı Süpürge | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Karcher VC 5 Cordless 18 V Dikey Şarjlı Süpürge

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
1.899,00 TL
Havale Fiyatı : 1.861,02 TL


ad.
Sepete Ekle

Karcher VC 5 Cordless 18 V Dikey Şarjlı Süpürge

Kärcher'in üstün VC 5'i güçlü bir elektrikli süpürgenin büyük olması gerekmediğini kanıtlar. Kompakt elektrikli süpürge küçük boyutuna rağmen benzersiz temizlik performansı ile öne çıkar ve standart yatay cihazlarla kolaylıkla rekabet edebilir. Patentli üçlü teleskopik sistemi sayesinde cihazın boyu yarıya kadar kısaltılabilir. VC 5 güçlü performansını esnek birleşim yeri ile mobilya altlarında yüksek manevra kabiliyeti sağlayan zemin nozülüne borçludur. Aparat özel olarak bu cihaz için geliştirilmiştir. Sağlam tasarımı ve özel taban yapısı sayesinde düşük güç tüketimi ile maksimum güç sağlar. AB enerji etiketi, VC 5'in tüm sert yüzeylerde ve halılardaki üstün temizlik sonuçlarının kanıtıdır. Önemli başka bir özelliği ise entegre filtre temizliği ile torbasız filtre sistemidir. Böylece pahalı toz torbalarından tasarruf etmenizi sağlar. Atık kutusu kolayca çıkarılabilir ve tozların hızlıca boşaltılmasını sağlar. VC 5 üstün performans sunan kompakt bir süpürgedir.

Üç katlı teleskopik emiş borusu

Sadece bir düğmeye basıldığında cihaz boyutunun yarısı kadar küçülebilir. En küçük yerlerde bile kolaylıkla saklanır. Bireysel boyut ayarı

Esnek birleşim yeri ile birlikte değiştirilebilir kuru vakum nozulu

Tıpkı geniş kızaklı süpürgeler gibi mükemmel temizlik performansı. Mükemmel manevra kabiliyeti ve mobilya altlarını temizleme kolaylığı.

Üç kademeli torbasız filtre sistemi

 

Yedek filtre torbalarını değiştirmeye gerek yok. Cihazda kirin tamamen emilmesi.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor