LG NanoCell 55NANO81T6A 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı webOS Smart LED TV | Televizyonlar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi
Kategoriler
LG NanoCell 55NANO81T6A 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı webOS Smart LED TV
Kategori: Televizyonlar
Stok Kodu: 55NANO81T6A
Ekran Boyutu: 55" (140 cm)
Çözünürlük: Ultra HD
Garanti: 24 Ay (2 Yıl)
Teslim ve Sevk Deposu: Açılmamış, kutusunda depomuzdan hemen kargo ile gönderilmektedir.
LG TÜRKİYE GARANTİLİ-ÜCRETSİZ KARGO-ÜCRETSİZ MONTAJ
Kargoya veriliş süresi:
2 Gün
28.999,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver
Tüm Özellikler
GÖRÜNTÜ (EKRAN)
  • Ekran Çözünürlüğü: 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)
  • Arkaplan Işık Türü: Direkt
  • Yenileme Hızı: 60Hz Native
  • Geniş Renk Gamı: Nano Color
GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ)
  • Görüntü İşlemcisi: 7.Nesil α5 AI 4K İşlemci
  • AI Çözünürlük Yükseltme: 4K Çözünürlük Yükseltici
  • Dinamik Ton Eşleme: Evet
  • AI Parlaklık Kontrolü: Evet
  • ?HDR (Yüksek Dinamik Aralık): HDR10 / HLG
  • FILMMAKER MODE™: Evet
OYUN
  • HGIG Mode: Evet
  • Oyun Ayar Menüsü: Evet (Oyun Sayfası)
  • ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu): Evet
SMART TV
  • İşletim Sistemi: webOS 24
  • Aile Ayarları: Evet
  • ThinQ: Evet
  • USB Kamera Uyumlu: Evet
  • Web Tarayıcısı: Evet
  • Akıllı Ses Tanıma: Evet
  • Sihirli Kumanda: Yerleşik
  • Odadan Odaya Paylaşım: Evet (Alıcı)
  • Akıllı Telefon Uzaktan Uygulaması: Evet (LG ThinQ)
SES
  • AI Ses: Gelişmiş AI Ses (Sanal 9.1.2 Up-mix)
  • Gelişmiş Net Ses: Evet (Otomatik Ses Seviyesi Düzeltme)
  • LG Ses Senkronizasyonu: Evet
  • Ses Modu Paylaşımı: Evet
  • Eşzamanlı Ses Çıkışı: Evet
  • Bluetooth Surround Uyumlu: Evet (2 Yönlü Oynatma)
  • Ses Çıkışı: 20W
  • AI Akustik Ayarlama: Evet
  • Hoparlör Yönü: Aşağı Yönde Ses Verme
  • Hoparlör Sistemi: 2.0 kanal
ERİŞİLEBİLİRLİK
  • Yüksek Kontrast: Evet
  • Gri Ölçek: Evet
  • Renkleri Ters Çevir: Evet
BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR
  • TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): 1235 x 715 x 58,1
  • TV Boyutları (Ayaklı) (GxYxD) (mm): 1235 x 780 x 230
  • Kutu Boyutları (GxYxD): 1360 x 810 x 162
  • Ayak Boyutları (GxD) (mm): 948 x 230
  • TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): 14,6
  • TV Ağırlığı (Ayaklı) (kg): 14,7
  • Kutu Ağırlığı: 19,5
  • VESA Uyumluluğu: 300 x 300
BAĞLANTI
  • HDMI Ses Dönüş Kanalı: eARC (HDMI 2)
  • Bluetooth Desteği: Evet (v 5.1)
  • Ethernet Girişi: 1 adet
  • Simplink (HDMI CEC): Evet
  • SPDIF (Optik Dijital Ses Çıkışı): 1 adet
  • HDMI Giriş: 3 adet (adetRC, ALLM desteği sağlar)
  • RF Girişi (Anten/Kablo): 2 adet
  • USB Girişi: 2 adet (v 2.0)
  • Wi-Fi: Evet (Wi-Fi 5)
GÜÇ
  • Güç Kaynağı (Voltaj, Hz): AC 100~240V 50-60Hz
  • Bekleme Güç Tüketimi: 0,5 W'ın altında