Philips 5000 Serisi S5587/10 Islak Kuru Tıraş Makinesi | Tıraş Makinesi | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Philips 5000 Serisi S5587/10 Islak Kuru Tıraş Makinesi

Kategori: Tıraş Makineleri
Stok Kodu: S5587/10
Kullanım: Islak-Kuru
Garanti: 24 Ay
Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal kutusunda gönderilmektedir.
PHILIPS TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
2.099,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Philips S5587/10 Islak Kuru Tıraş Makinesi



Güçlü Tıraş
Kılların üzerinden her geçişte daha fazla kıl kesimi yapar ve kişilere yüksek performansta tıraş olma imkânı sunar. Esnek kıvrımlara sahip başlık sayesinde yüz kıvrımlarına uyum sağlar. Hassas ve etkili kıl kesmek için geliştirilmiştir.

SkinIQ Teknolojisi
Son teknolojilerden olan SkinIQ teknolojisi ile donatılmıştır. Bu teknoloji sayesinde zahmetsiz bir tıraş imkânı sunabilmek için kişilerin sakallarına uyum sağlar ve rahat bir tıraş deneyimi yaşamak mümkün hale gelir.

Islak ya da Kuru Tıraş İmkânı
Kişilerin tercihlerine göre ıslak ya da kuru olarak tıraş edebilme olanağına sahiptir. Bu sayede ıslak kişilerin cildinde herhangi bir tahrişe neden olmaz ve temiz bir tıraş imkânı sunar.

Kolay Temizlenebilir
Kolaylıkla temizlenebilmesi için tek bir tuşla açılmaktadır. Tuşa basılmasının ardından direkt olarak başlık çıkar ve kişilere kolay bir temizleme imkânı sağlar.

Hızlı Şarj Olur
1 saat kesintisiz olarak kullanılabilen tıraş makinasının şarjı bitmesi durumunda 5 dakikada hızlı bir şekilde tekrardan şarj edilebilir ve kullanımına devam edilebilir. Böylece kişiler şarj olmasını uzun süreler boyunca beklemek zorunda kalmaz.

Led Ekran
Üzerinde bulunan led ekran sayesinde seyahat kilidinin açık olup olmadığını şarj durumunu gibi pek çok bilgiye anında ulaşmanız mümkün olmaktadır. Bu sayede makinanın şarjı bitmeden şarj edebilmenize ve herhangi bir kullanım kesintisine uğramamanız mümkün hale gelir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor