Philips 8000 Serisi BRE700/05 Islak Kuru Epilasyon Aleti | Epilatör | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Philips 8000 Serisi BRE700/05 Islak Kuru Epilasyon Aleti

Kategori: Epilatörler

Stok Kodu: BRE700/05

Islak Kullanım: Var
Cımbız Sayısı: 32

Garanti: 24 Ay

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal ambalajında gönderilmektedir.

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
1.047,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Philips BRE700/05 Satinelle Islak Ve Kuru Epilatör

Ekstra Geniş Başlık

Sahip olduğu ekstra geniş başlık ile daha geniş bir alanda bulunan tüyleri daha kısa bir sürede almanıza imkân tanır. Birkaç hareketle bölgedeki bütün tüyleri almanız mümkün hale gelir.
Pürüzsüz Cilt

En ince tüylerle bile alabilen bu epilatör cihaz ile cildiniz pürüzsüz bir görünüme kavuşacaktır. Kısa uzun demeden bütün tüyleri anında temizleyen yapısı ile cildiniz hiç olmadığı kadar pürüzsüz olacaktır.
Islak ve Kuru Kullanım

Cildiniz ister kuru olsun ister ıslak olsun bu ürünü kullanabileceksiniz. Bu özellik size özgür kullanım seçeneği sunar. Çoğu makineyi ıslak cildinizde kullanamazsınız ancan bu epilatör bu özelliği ile rakiplerinden ayrılacaktır.

 Kablosuz Kullanım

Prize yetişme problemi yaşamadan istediğiniz yerde istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz bir üründür. Hareket alanınızı kısıtlayan bir kablo olmadığı için çok daha yüksek verimle çalışabilirsiniz.

Ergonomik Gövde

S şekilli ergonomik gövde sayesinde epilatörün başlığı cildiniz ile tam temas halinde olacaktır. Bu şekilde yüzde yüz verim ile tüy alma işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Elinizin en rahat ettiği pozisyonda epilatörü tutarken cildiniz ile tam temas sağlayabileceksiniz.

Uzun Süreli Etki

En kısa ve ince tüyleri bile kolaylıkla aldığı için size çok daha uzun bir süre pürüzsüz cilt sunar. Dört haftaya kadar pürüzsüzlüğün tadını çıkarın.

Teknik Özellikler

Islak Kullanım: Var
Cımbız Sayısı: 32
Kablosuz Kullanım: Var
Aydınlatma: Var
 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor