Philips 8000 Serisi BRE720/05 Islak Kuru Epilatör | Epilatör | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Philips 8000 Serisi BRE720/05 Islak Kuru Epilatör

Kategori: Epilatörler
Stok Kodu: BRE720/05

Kullanım: Islak-Kuru
Garanti: 24 Ay
Teslim ve sevk Deposu: Depomuzdan kapalı kutu olarak gönderilmektedir.

PHILIPS TÜRKİYE GARANTİLİ-PHILIPS YETKİLİ SATICI

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
929,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Philips BRE720/05 Epilatör

Islak ve Kuru Kullanım

Philips BRE72005 Epilatörü dilerseniz kuru, dilerseniz duşta ıslak olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede duşta ferahlatıcı ve acısız bir şekilde epilasyon yapma imkanına sahip olursunuz. Böylece daha esnek bir kullanım alanı sunar.


Hassas Bölge Başlığı

Ekstra hassas bölgelerinizdeki tüyleri daha rahat alabilmeniz için Philips BRE72005 Epilatör hassas bölge başlığına sahiptir. Bu sayede yüzünüzdeki, koltuk altınızdaki ve bikini bölgenizdeki tüyleri daha nazik bir şekilde tıraş edebilirsiniz.


Ergonomik Tasarım

Ergonomik S şekilli gövde tasarımı sayesinde daha rahat bir şekilde kavrama yapabilirsiniz. Bu sayede kullanım esnasında daha kontrollü bir şekilde tutuş sağlarsınız. Böylece uzun süre kullansanız bile eliniz yorulmaz.
 

Geniş Başlık

Philips BRE72005 Epilatörün başlığı ekstra geniş olarak tasarlanmıştır. Bu sayede tüylerinizi daha hızlı bir şekilde ve kısa süre içinde alabilirsiniz. Tek harekette daha fazla alanı tıraş ederek size kolaylık sağlar.


Kısa Sürede Pürüzsüzlük

Philips BRE72005 Epilatörün gelişmiş cımbızları dakikada 70.000’den fazla tüy alma hareketi yapar. Bu sayede daha güçlü ve hassas bir epilasyon deneyimi sunar. Bacaklarınıza 10 dakika içinde tamamen uygulayabilir ve 4 haftada pürüzsüzlük elde edebilirsiniz.


Batık Tüyleri Önler

Peeling eldiveni sayesinde Philips BRE72005 Epilatör, tüy alma işleminiz sırasında batık oluşumunu önler. Bu sayede daha sağlıklı, pürüzsüz ve kaliteli bir epilasyon deneyimi elde etmiş olursunuz.


 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor