Philips BHS732/00 Saç Düzleştirici | Saç Düzleştiricisi | Saç Bakım & Şekillendirme | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Philips BHS732/00 Saç Düzleştirici

Kategori: Saç Düzleştiriciler
Stok Kodu: BHS732/00
Güç: 220 V
Garanti: 2 Yıl
Teslim ve sevk Deposu: Depomuzdan kapalı kutu olarak gönderilmektedir.
PHILIPS TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

 

Kargoya veriliş süresi: 
Bugün Kargoda
2.549,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Philips BHS732/00 Saç Düzleştirici

Daha az ısı hasarıyla saçlarınızı koruyun ve şekillendirin 

ThermoShield teknolojisi ve mineral iyonları ile güzel, sağlıklı görünen ve elektriksiz tarzlar için dengeli sıcaklıkla daha az ısı hasarı ve UV etkisini azaltma amaçlı mineral iyonlarına sahip ThermoShield teknolojisiyle saçlarınızı koruyun ve şekillendirin.

Daha az ısı hasarı için ThermoShield teknolojisi
ThermoShield teknolojisi, saçlarınızı daha az ısı hasarıyla şekillendirmenize olanak verir. Sensörü sıcaklığı düzenleyerek saçınızın kökten uca eşit olarak hak ettiği mükemmel şekli almasını sağlar.

Mineral iyonları UV hasarını azaltır

Mineral iyonları UV ışınlarının olumsuz etkisini azaltmaya yardımcı olur, saç yüzeyinin gördüğü hasarı azaltır. Daha az UV hasarı, saçın pürüzsüz olmasını ve kolay şekil almasını sağlar.

%50 daha hızlı düzleştirme
Düz plakalar düzleştiricinin saçınızda rahatça kaymasını sağlar, böylece şekillendirmeye daha az, aynı mükemmel sonucun keyfini çıkarmaya daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

120°C ila 230°C'lik sıcaklık aralığı
120°C ila 230°C'lik sıcaklık aralığında seçim yaparak uzun süre kalıcı sonuçlar sağlarken saçınızın zarar görme riskini de en aza indirin.

Hassas şekillendirme için %35 daha pürüzsüz hareketli plakalar

Her harekette hassas kayma için %35 daha pürüzsüz hareketli plakalar. Gelişmiş hareketli seramik plakalar, saç üzerindeki basıncı ayarlamak için hareket eder. Bu, iyi bir şekillendirme performansı için saça uygulanan ısının ve basıncın eşit olmasını sağlar.

Hızlı ve kolay düzleştirme için 105 mm uzunluğunda plakalar
105 mm uzunluğundaki plakalar saçınıza daha iyi temas ederek mükemmel düzleştirme sonuçlarına daha kolay ve daha kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Kısa sürede ısınma özelliğiyle 30 saniyede kullanıma hazır
Hızla ısınan düzleştirici, 30 saniye içinde kullanıma hazırdır.

Hızlı sıcaklık ayarı için stil düğmesi

Tek bir düğmeye dokunarak hızlı düzleştirme için önceden ayarlanmış 210°C sıcaklığı seçebilirsiniz.

Daha kolay ve güvenli kullanım için soğuk uç
Şekillendiricinin ucu, soğuk tutan özel bir ısı yalıtımı malzemesinden yapılmıştır. Şekillendirme sırasında tutabilir ve böylece kullanım kolaylığını deneyimleyebilirsiniz.
 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor