Philips Multigroom 7000 Serisi MG7736/15 16'sı 1 Erkek Bakım Seti | Tıraş Makinesi | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Philips Multigroom 7000 Serisi MG7736/15 16'sı 1 Erkek Bakım Seti

Kategori: Tıraş Makineleri
Stok Kodu: MG7736/15
Kullanım: Islak-Kuru
Garanti: 24 Ay
Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal kutusunda gönderilmektedir.
PHILIPS TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO
 

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
1.499,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Philips Multigroom 7000 Serisi MG7736/15 16'sı 1 Erkek Bakım Seti
Aradığınız Her Şey Var
Bakım seti içinde ihtiyaç duyduğunuz parçaları kolayca bulabilirsiniz. Sizler de öz bakımınızı hızlı ve pratik şekilde yaparak çok daha hoş bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Tıraş İşlerinde Hızlı
Tıraş Makinesi ile tıraş olmak için fazla zaman kaybetmeden güzel bir görünüşe kavuşabilirsiniz. Makine ile pratikçe bütün kıllardan kurtulup ipeksi bir cilt ortaya çıkar. Yer ve mekan fark etmeden istediğiniz yerde rahatlıkla tıraş olabilirsiniz.

Saçlarınız Şekilli
Evde kendi saçınızı kendiniz kesmek istediğinizde size bu imkânı verir. Dilediğiniz saç modelini uygulayarak istediğiniz bir görünümde olabilirisiniz. Saç kesmek için berbere gitmenize gerek kalmaz.
 
Yıpratmayan Etki
Hem saçlarınızı hem de sakallarınızı keserken parçaların ne kadar kaliteli bir yapıda olduğunu göreceksiniz. Hiçbir aşamada zarar vermez. Kıl köklerinin hasar görmemesi için elinden gelenin en iyisini yapar.

Farklı Kullanım
Hem tıraş olurken hem de saçlarınızı keserken ıslak uygulamada kullanabildiğiniz gibi kuru şekilde de kullanabilirsiniz. Tüm uygulamalarda aynı performansını gösterir ve sizleri güzel göstermek için çalışır.

Yanınızdan Eksik Etmeyeceksiniz
Philips Multigroom 7000 Bakım setini gittiğiniz yerlere de götürebilirsiniz. Bavulunuza koyun ve ister şehir içi yolculukta isterseniz de şehirler arası yolculuklarda sizlere destekçi olmasına izin verin. İş gezilerinde de en şık ve dikkat çeken biri olmak istiyorsanız ürün ile bunu başarabilirsiniz.
 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor