Philips PerfectCare Compact Plus GC7933/30 2400 W Buhar Kazanlı Ütü | Ütü | Elektrikli Ev Aletleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Philips PerfectCare Compact Plus GC7933/30 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

Kategori: Ütüler
Stok Kodu: GC7933/30
Şok Buhar: Var
Taban Özelliği: T-Ionic Glide
Sürekli Buhar Çıkışı: 120 gr/dk
Maksimum Buhar Basıncı: 6,5 Bar
Güç (Watt): 2.400 watt
Su Haznesi Kapasitesi: 1500 ML
Garanti: 24 Ay
Teslim ve sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal, kapalı kutu olarak kargoya verilir.
PHILIPS YETKİLİ SATICI-

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
3.599,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

 Philips PerfectCare Compact Plus GC7933/30 2400 W Buhar Kazanlı Ütü
 

Kısa Zamanda Hızlı Ütüleme

30 dakikadan kısa sürede ütülemeyi bitirebilirsiniz. 450 g’a kadar şok buhar ve 6.5 bar pompa basıncı sağlayabilir. Giysilerinizdeki kırışıklıkları zahmetsiz şekilde yok etmenize yardımcı olur. Çamaşır ütülemek eskisinden çok daha kolaydır.


Pratik Kullanım

Kullanım sırasında yüksek kayma performansı gösterir. SteamGlide Plus tabanı ile çizilmelere karşı korunur. Hafif yapısı ile kullanım sırasında rahat edersiniz. Yanma riski olmadan ütüleme yapabilirsiniz.


Isı Ayarsız Tasarım

Kıyafetlerinizi ütülemek için herhangi bir ısı ayarı yapmanıza gerek yoktur. Sıcaklık ayarı yapılmadan 2 dakikada hazır olur ve ütülenebilir tüm kumaşlarda kullanılabilir. Güçlü buhar etkisiyle kırışıklıklar giderilir. Işıklı ve sesli gösterge ile kontrol sağlanır.

 

 

Su Haznesi Kapasitesi

Buhar Kazanlı Ütü 1,5 litre su hanesi bulunur. Ütüden ayrılarak kolayca dolup işlemi yapılabilir. Geniş su haznesi sayesinde kısa sürede giysilerinizi ütüleyebilirsiniz. İpeksi hassas kumaşlarda bile etkileyici bir ütüleme sonucu alırsınız.


Güvenli Bir Cihaz

Taşıma kilidi sayesinde güvenle farklı yerlere taşıyabilirsiniz. Bunun yanında güvenli ve otomatik kapanma özelliği de vardır. 1,6 metre uzunluğunda hortumu ve hortum saklama bölgesi de bulunur. Kullanıcıları saklama konusunda sıkıntı yaşamaz.


Kireçlenmeyi Önleme

Kireç temizleme haznesinde yardım alarak kireçlenmenin önüne geçebilirsiniz. Smart Calc Clean özelliği ile herhangi bir kartuş ve ek masrafa neden olmadan ütünüzü uzun zaman kullanabilirsiniz. Kireç temizliğini hatırlatıcı ışık ve ses uyarılarından takip edebilirsiniz.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor