Remington CI5538 Pinza Pro Big Curl 38 mm Saç Maşası | Saç Maşaları | Saç Bakım & Şekillendirme | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Remington CI5538 Pinza Pro Big Curl 38 mm Saç Maşası

REMINGTON TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
349,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Remington CI5538 Pinza Pro Big Curl 38 mm Saç Maşası

Kaliteli Maşa Malzemesi

Titanyum seramik malzemeden hazırlanmış olması sayesinde saçlarınıza hiçbir şekilde zarar vermeden kullanabilirsiniz. Böylece saçlarınıza asla zarar vermez, kırmaz ya da yakmaz. Böylece günlük kullanımlarınızda bile her zaman güvenle kullanabilirsiniz.

İdeal Isı Aralığı

Remington Pro Curl saç maşası en düşük 140 derecede ve en yüksek 210 derecede çalışır. Bu sayede tamamen saç tipinize uygun aralığı bulup kullanabilirsiniz. Ayrıca acil ihtiyaçlarınızda dereceyi yükselterek çok daha hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz.

Hızlı Isınma Süresi

Sahip olduğu hızlı ısınma süresi sayesinde sadece 30 saniye içerisinde kullanıma hazır bir hale gelir. Böylece hiç beklemeden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Otomatik Kapanma Özelliği

Otomatik kapanma özelliği sayesinde aşırı ısınma gibi istenmeyen durumlarda kendi kendine kapanır. Böylece hem saç maşanızın ömrünü uzatmış olursunuz hem de istenmeyen kazalara karşı kendinizi ve ailenizi korursunuz.


İdeal Maşa Çapı

sadece 38 mm maşa çapı özelliği sayesinde her saç tipine uygun olacak şekilde maşa yapabilirsiniz. Bu sayede tam istediğiniz modeli yapabilir, hem günlük kullanıma uygun hem de şık kıyafetleriniz ile birlikte istediğiniz saçlara sahip olursunuz.


Işıklı Uyarı Sistemi

Remington Pro Curl saç düzleştiricinizin sahip olduğu kullanıma hazır ışık özelliği sayesinde istediğiniz ısıya geldiği anda haberiniz olur. Böylece tam istediğiniz ısıda, istediğiniz süre boyunca güvenle saçlarınızı maşa yapabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor