Rowenta TN8930 Multigroomer 7 in 1 Saç Kesme Makinesi | Saç & Sakal Kesme Makinesi | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Rowenta TN8930 Multigroomer 7 in 1 Saç Kesme Makinesi

Kategori: Saç& Sakal Kesme Makineleri

Stok Kodu: TN8930

Garanti: 24 Ay

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal kutusunda gönderilmektedir.

TEFAL TÜRKİYE GARANTİLİ

 

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
731,00 TL
% 4 havale indirimi!
ad.
Sepete Ekle

Rowenta TN8930 Multigroomer Saç & Sakal Kesme Makinesi

Saçlar Kolayca Şekillenir

Kuaföre ya da berbere gitmeye gerek kalmadan evde hijyenik bir şekilde saç ve sakalınızı bu makine ile konforlu bir şekilde kesebilirsiniz. Yüksek hızda ve performansta kesim işlemlerini halleder.


İstediğiniz Boyutta Kesin

Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde sağlıklı bir şekilde saç ve sakal kesimini yapabilirsiniz. Bütün kontroller sizin elinizde olur. İstediğiniz şekilde ve boyutta saç ve sakal tıraşını olabilirsiniz.


Kendi Berberiniz Olacaksınız

7 farklı türde aksesuarları vardır. Bu aksesuarlar ile kendi zevkinize uygun olan sakal ve saç kesimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Özellikle sakal tarağı 5 farklı pozisyona ayarlanabilir özellikte üretilmiştir. Bu sayede sakalınıza kısa süre içinde istediğiniz şekli kolay bir şekilde vermeniz mümkündür.


Güvenli Tıraş

Hem kablolu hem de kablosuz bir şekilde çalışır. Kablosuz olmasından dolayı her yere rahatlıkla götürebilme şansını ortaya koyar. Oldukça hafif ve ergonomik bir yapısı vardır. Tatillerde ya da iş seyahatlerinde bavulunuzda yer alır. Güvenli bir kullanım sağlar.


Sakalları Hızlı Keser

60 dakika boyunca kesintisiz bir şekilde şarjı bitmeden saç ve sakal tıraşınızı olmanıza destek olur. Kısa süre içinde cildinize zarar vermeden kesim işlemlerini yapar. Cildiniz eskisinden daha pürüzsüz ve parlak bir yapıda olur.


Elinizin Altında Hizmet

Hafif olduğu için her yere yanınızda götürerek saç ve sakal tıraşınızı güvenli ve kendi zevkinize uygun olacak şekilde yapabilirsiniz. Diğer Saç & Sakal Kesme Makinesi modellerini incelemek için Saç & Sakal Kesme Makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor