Samsung AR24BXFCMWK/SK Wind-Free Premium 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima | Klimalar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Samsung AR24BXFCMWK/SK Wind-Free Premium 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Kategori: Duvar Tipi Klimalar

Stok Kodu: AR24BXFCMWK/SK
Enerji Sınıfı: A++
Kapasite: 24.000 Btu/h

Renk: Beyaz
Garanti:24 Ay
Sevk ve Teslim Deposu: Depomuzdan, orijinal ambalajında sevk edilmektedir.

SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO-ÜCRETSİZ KURULUM

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
46.499,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Samsung Wind-Free Premium AR24BXFCMWKX/SK A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Rüzgarsız serinliğin keyfini çıkarın
WindFree™ Rüzgarsız Serinlik
WindFree™ Soğutma ile konforlu serinliğin tadını çıkarın. Havayı 23.000 mikro hava deliğinden yumuşak ve sessizce** dağıtırak “durgun hava*” ortamı yaratır, böylece cildinizde rahatsız edici soğuk rüzgar hissi oluşturmaz. Sevdiklerinizin konforu maksimum olur.

* Mikro deliklerden hava 0.15 m/s'nin altında üflenir. ASHRAE (Amerikan Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Mühendisleri Derneği) “Durgun Hava”yı soğuk hava akımlarının bulunmadığı, kullanıcıların rüzgarı hissetmediği hava olarak tanımlar.
** AR12TXCAAWKNEU modeli üzerinde test edilmiştir. WindFree™ modu, Samsung’un geleneksel modeline kıyasla (26 dB) sadece 23 dB gürültü üretir.

Enerji tüketimini %77'ye kadar* azaltır.
WindFree™ Soğutma (Enerji Tasarrufu)
Enerji verimliliği yüksek WindFree™ Soğutma ile her gün tasarruf edin. Klimanız WindFree™ modunda çalışırken, dış ünite Hızlı Soğutma moduna kıyasla % 77'ye kadar daha az elektrik kullanarak minimum güç tüketir*. Böylece elektrik faturalarınızı dert etmeden rahatça serin kalabilirsiniz.
* Hızlı Soğutma modunun WindFree™ Soğutma moduna karşı güç tüketimine dayalı olarak AR07T9170HA3 modeli üzerinde test edilmiştir.
 

Akıllı yaşamın keyfini çıkarın
Yapay Zeka (AI) ile Otomatik Soğutma
Yapay Zeka ile Otomatik Soğutma özelliği sayesinde akıllı yaşamın keyfini çıkarın*. Oda koşullarını ve kullanım alışkanlıklarını analiz eder.** Optimum koşulları korumak için tercih ettiğiniz sıcaklık seviyesine göre en uygun modlar arasında geçiş yapar.

* Wi-Fi bağlantısı ve Samsung hesabı gereklidir.
** Kullanıcı tercihleri ve kullanım alışkanlıklarını içeren verileri kaydederek en kullanışlı seçenekleri tahmin eder.

Gürültüyü ve enerji tüketimini azaltır
Dijital İnverter Boost
Yüksek enerji verimliliğine sahip Dijital İnverter Boost teknolojisi ile her gün tasarruf edin. İstenilen sıcaklığı, daha az dalgalanma ile korur. Sahip olduğu Neodimiyum mıknatıslar ve İkiz Tüplü Susturucu sayesinde verimli ve sessiz bir şekilde çalışır ve çok daha uzun bir kullanım ömrü sunar. Ve enerji tüketimini %73’e kadar azaltır*.

WindFree™ sessizliğini yaşayın
WindFree™ İyi Uyku Modu
WindFree™ İyi Uyku modu, rahatsız edici soğuk hava akışı olmadan uykunuz için ideal şartları yaratır. WindFree™ Soğutma modunun sıcaklık kontrolü ile hızlı bir şekilde uykuya dalmanıza, derin ve rahat bir şekilde uyumanıza ve tamamen yenilenmiş uyanmanıza yardımcı olur.
 

Daha geniş ve daha uzaktaki alanları daha hızlı bir şekilde serinletmek için tasarlandı
Hızlı Soğutma Modu
Tüm odanızı hızlı, etkili ve konforlu bir şekilde soğutun. Digital Inverter Boost teknolojisi sayesinde havayı% 43 daha hızlı soğutur*. Gelişmiş tasarımı % 15 daha büyük bir fana, % 18 daha geniş hava girişine ve % 31 daha geniş kanatçıklara sahiptir. Böylece soğuk hava daha uzağa ve daha geniş** dağılır. (15 metreye kadar)

* Samsung’un geleneksel modeli AQ12EASER ile karşılaştırıldığında AR12TXCAAWKEU modeli üzerinde test edilmiştir.
** AR24TXFCAWKNEU modelinde test edilmiştir.

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden uzaktan kontrol edin.
SmartThings
Evinizdeki sıcaklığı her zaman ve her yerde kontrol edin. SmartThings Uygulaması* ile klimanızı mobil cihazlarınız üzerinden tek dokunuşla uzaktan kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Ya da yapay zekaya (AI)* ne istediğinizi belirtin ve sizin için önereceği en iyi ayarlar ile klimanızı otomatik kontrol etsin.
* Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir. Wi-Fi bağlantısı ve Samsung hesabı gerekir.
 

Otomatik bir şekilde kolayca kendi kendini temizler
Otomatik Temizleme Özelliği
Klima kapatıldığında, Otomatik Temizleme işlevi ısı eşanjöründeki tozu ve nemi gidermek için otomatik olarak iç ünite içerisindeki fanı çalıştırır. 3 adımda gerçekleşen bu işlemde 10 ila 30 dakika arası iç ünite eşanjörü üzerine hava üflenerek nem giderilir. Böylece bakteri ve küf oluşumu önlenir, klimanız temiz ve kuru kalır.
 

Sessiz ve sakin bir evin keyfini yaşayın
Daha sessiz ve daha sakin bir iç ortam daha mutlu bir hayat…
Kumandanız üzerinden sessiz mod fonksiyonunu seçerek kusursuz sakinliğin keyfini yaşayabilirsiniz.
 

Temizlenmesi kolay filtre
Filter Plus
Filter Plus iç ünitenizin üzerinde yer alır, böylece kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir. Yoğun filtre yapısı Isı Eşanjörünü temiz tutar ve yoğun yapısı sizi havadaki tehlikeli kirleticilere karşı korumaya yardımcı olur *.
* Kore test laboratuvarında test edilmiştir. Veriler belirli test koşulları altında ölçülmüştür ve çevresel faktörlere ve bireysel kullanıma bağlı olarak değişebilir.
 

Yüksek ısı dönüştürücüsü performansı
DuraFin™
DuraFin kullanarak Isı Dönüştürücüsünün performansını ve verimliliğini arttırın. Çok yoğun bir malzemeden yapılmıştır ve kalın bir tasarıma sahiptir. Geliştirilmiş kaplaması yüksek paslanma önleyici özelliğe sahiptir. Bu sayede, paslanmaya karşı 100 günlük hızlandırılmış Deniz Suyu Asetik Asit Testini (SWAAT) geçmeyi başarmıştır*.
* Samsung'un geleneksel modeli AR18JRFNFWK ile karşılaştırmalı olarak AR13TYHYBWKNST üzerinde test edilmiştir.
 

Korozyonu önleyerek uzun ömürlü kullanım
DuraFin™ Plus
Konforlu serinliğin keyfini uzun yıllar boyunca yaşayın. DuraFin™ Plus, kondenseri paslanmaya karşı koruyan korozyon önleyici malzemeden yapılmıştır. Böylece ısı eşanjörünün optimum performansını sürdürmesine yardımcı olur. Üst düzey paslanmazlık özelliği 480 saatlik Tuz Spreyi Testi (SST) ile kanıtlanmıştır*.
* AR12TXFCAWKNEU modelinde test edilmiştir.
 

Zorlu çalışma koşullarında bile istikrarlı ve dayanıklıdır
Ekstra Üçlü Koruyucu
Zorlu ortamlarda uzun süreli performansın keyfini yaşayın. Ekstra Üçlü Koruyucu teknolojisi, ayrı bir voltaj dengeleyici gerektirmeden güç dalgalanmaları ve dalgalı elektrik akımlarına karşı koruma sağlar. Paslanmayı önleyici kaplaması ile zorlu çalışma koşullarında bile kondenseri ve kabini korur.
* Samsung'un geleneksel modeli AS18FCMID ile karşılaştırmalı olarak AR12TXEAAWKNEU modelinde test edilmiştir.
 

Çevre dostu soğutucu akışkan
R32 soğutucu akışkan
Klimanızın iklim değişiklikleri üzerindeki etkisini azaltarak gezegeni koruyun. Bu klimada, ozon tabakasının korunmasına yardımcı olan ve klasik R22 veya R410A soğutucu akışkanlarla kıyaslandığında küresel ısınma üzerinde düşük bir etkisi olan yeni nesil R32 soğutucu akışkan kullanılmaktadır. Böylece çok daha çevre dostu bir ürün olmayı başarır*.
* Samsung geleneksel R410A ve R22 model soğutucularıyla karşılaştırmalı olarak R32 soğutucu üzerinde test edilmiştir.
 

Enerji tasarrufu sağlar, verimli bir şekilde serinletir
Eco Modu
Enerjiden tasarruf edin, ama yine de serin kalın. ECO modunda Normal moda kıyasla kompresör kapasitesi daha az kullanılır, bu sayede enerji tüketimi azalır*. Dış hava sıcaklıkları çok yüksek olmadığında verimli bir şekilde soğutma yapmanızı, enerji tüketiminden tasarruf etmenizi sağlar.
* Samsung AR07T9170HA3 modeli üzerinde Hızlı Soğutma modunun ECO moduna karşı güç tüketimi ölçülerek test edilmiştir.
 

4 yönlü otomatik salınım ile geniş hava akışı
4 yönlü otomatik salınım
Üfleme yönünü uzaktan kumanda ile Yukarı/Aşağı, Sola/Sağa doğru kontrol edin ve istediğiniz yere doğru esmesini sağlayın.
 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor