Samsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık Makinesi | Bulaşık Makineleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Samsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Kategori: Bulaşık Makineleri

Stok Kodu: DW60M5042FW

Program Sayısı:4

Renk: Beyaz

Teslimat ve Sevk Deposu:  Depomuzdan açılmamış, orijinal ambalajlı olarak sevk edilmektedir.

İç Gövde Tabanı Materyali Türü:Çelik

Garanti Süresi: 36 ay

Sepet Sayısı:2

Kargoya veriliş süresi: 
3 Gün
13.999,00 TL
% 4 havale indirimi!
ad.
Sepete Ekle

Samsung DW60M5042FW 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Zorlu Lekeler İçin 4 Farklı Program

Kurumuş bulaşıklarınızı nasıl temizleyeceğinizi düşünmenize gerek kalmadan, makinenizin 4 program seçeneğinden birisini kullanabilirsiniz. Öncesinde durulama ya da sudan geçirme gibi eylemlerle uğraşmak zorunda kalmadan, hassas, eko, yoğun, normal seçeneklerinden birini kullanın.

Bulaşık Miktarına Göre Yıkama Ayarı

Enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olan ve makinenin en önemli özelliklerden birisi olarak, bulaşık miktarına göre tek bir alan çalıştırabilirsiniz. Eğer az miktarda bulaşığınız varsa, sadece alt ya da sadece üst kısmı doldurup, bir bölümü çalıştırma şansına sahipsiniz.

 

70 Dereceye Kadar Çıkan Sıcaklık

Bulaşıklarınızda çıkması zor lekeler varsa, 70 derece sıcaklıkta tüm lekeler yumuşar ve temizler. 70 derece sıcaklığa elleriniz dayanamaz ve bulaşık makineniz bunu sizin yerinize halledebilir.

Başlangıç Zamanı Ayarlanabilir

Bulaşıklarınızı makinenize dizdikten sonra, sabah erkenden ya da siz evde yokken çalışmasını istiyorsanız, bunu ayarlayabilirsiniz. Zaman ayarlama özelliği sayesinde, makineniz sizin istediğiniz bir vakitte yıkama eylemine geçer.

 

Çocuk Kilidi Özelliği

Kullanımda güvenlik konusuna önem veriyorsanız ve evinizde küçük bireyler varsa, çocuk kilidi özelliği sayesinde sorunların önüne geçebilirsiniz. Çocuk kilidi makinenin çalıştığı esnada aktif edilebilir ve bilinçsiz bir şekilde meydana gelebilecek kazaların önüne geçer.

 

Sterilizasyon Sistemi Hijyen Sağlar

Bulaşıklarınızın temizliği kadar hijyenik yıkanmasına da dikkat etmelisiniz. Bu makine, sizinle birlikte bu konuya önem verir ve sterilizasyon sistemi sayesinde bulaşıklarınız aynı zamanda hijyenik yıkanır.

 

AB Yeni Enerji Sınıfı

F

Derinlik (cm)

60

Dijital Ekran

Var

Garanti Notu

Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..

Genişlik (cm)

60.5

Kapasite

13 Kişilik

Kullanım Şekli

Solo

Program Sayısı

4

Renk

Beyaz

Ses Seviyesi (dB)

48

Su Tüketimi (lt/program)

12

Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)

295

Yükseklik (cm)

83.5

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor