Samsung MS23F300EEK Solo Mikrodalga Fırın | Mikrodalga Fırınlar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Samsung MS23F300EEK Solo Mikrodalga Fırın

Kategori: Mikrodalga Fırınlar

Stok Kodu: MS23F300EEK

Hacim: 23 Lt

Renk: Siyah

Garanti: 24 Ay

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış kapalı kutu olarak sevk edilmektedir.

SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO-ÜCRETSİZ KURULUM

Kargoya veriliş süresi: 
3 Gün
2.799,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Samsung MS23F300EEK Solo Mikrodalga Fırın

Çift Kontrol Düğmesi Özelliği

Yemeklerinizi çok daha hızlı ve kontrollü bir şekilde pişirmenize yardımcı olan bu ürün, sahip olduğu çift kontrol düğmesi ile sizlerin pişirme sürelerinizi ve ağırlığını ayarlamanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede sizlere en iyi güç desteğini vererek en uygun programı seçmenize olanak sağlar. Bu sayede ürün içinde bulunan pek çok farklı alternatifi kullanabilir ve yemeklerinizi en sağlıklı ve ideal bir biçimde pişirebilirsiniz.

Sade ve Şık Tasarım

Oldukça sade ve şık bir tasarıma sahip olan ürün, mutfağınızda ideal çizgiyi yakalamanıza olanak sağlamaktadır. Bu sayede en ufak alanda bile modern bir tasarım elde edersiniz.

Üçlü Dağıtım Sistemi

Yemeklerin her zaman lezzetli bir şekilde pişirilmesini sağlayan Samsung MS23F300EEK/TR Solo Mikrodalga Fırın, 2 lü dağıtma sistemi sayesinde mikrodalga ısısını 3 farklı yöne doğru yayar. Bu sayede her köşeye rahatlıkla erişme ve ulaşma olanağı sağlanır. Bu sistem sayesinde yiyeceklerin eşit derece pişmelerine olanak sağlanmaktadır.

Geniş İç Hacim

En zor yiyeceklerin dahi kolaylıkla pişirilmesine yardımcı olan ürün 23 litrelik geniş kapasitesiyle kolay ve pratik bir kullanım sunmaktadır.


Düşük Enerji Kullanımı

Genel enerji tüketimi 1150 w olan ürünün yıllık enerji tüketimi oldukça azdır. Bu sayede bütçenizi korumaya yardımcı olur.


Isı Koruma Sistemi

Mevcut ısıyı içinde hapsederek ısı ve enerji kaybını büyük ölçüde önler

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor