Samsung WW90TA046AH/AH 1400 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi | Çamaşır Makineleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Samsung WW90TA046AH/AH 1400 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Kategori: Çamaşır Makineleri
Stok Kodu: WW90TA046AH/AH

Kapasite: 9 Kg

Devir: 1400 Devir

Motor: Dijital Inverter

Renk: Beyaz

Teslimat ve Sevk Deposu: Horoz Lojistik, açılmamış, orijinal ambalajlı olarak sevk edilmektedir.
Garanti Süresi: 36 Ay

Motor Garantisi: 20 Yıl
SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO-ÜCRETSİZ KURULUM

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün

17.999,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Samsung WW90TA046AH/AH 1400 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi

 

Güçlü köpük

Eco Bubble™

Eco Bubble™ teknolojisi ile düşük sıcaklıklarda bile verimli temizliğin keyfini yaşayın*. Deterjan köpüklere dönüşür, böylece kumaşa hızlı bir şekilde nüfuz eder, rengini ve dokusunu koruyup enerji tasarrufu sağlarken kiri kolayca temizler**.

 

 

Temizlikte Başarılı

Çamaşırların en derine kadar temizlenmesine destek olur. 9 kilogram geniş kapasitesi ile aynı anda alan sorunu yaşamadan istediğiniz kadar çamaşırları yıkayabileceksiniz.


Farklı Program Özellikleri

14 farklı türde program sayısı vardır. Kıyafetlerinizin kumaş yapısına en uygun olan programı seçip kısa sürede çamaşırlarınızı temiz bir şekilde yıkayabilirsiniz. Otomatik programları da vardır.

Yoğun yıkama

Köpükte Bekletme

Gerçekten kirli olsalar bile giysileri kusursuz bir şekilde temizleyin. Köpükte bekletme fonksiyonu; kan, çay, şarap, makyaj ve çim gibi oldukça farklı çeşitlerdeki inatçı lekeleri gidermeye yardımcı olur. Giysilerin, köpükte bekletilmesi ile kir ve lekeler yumuşayarak etkin bir şekilde çıkarılabilir*.

 

Yoğun yıkama

 


Kumaşları Korur

Kıyafetlerinizin kumaşına ve yapısına zarar vermeden temiz bir şekilde yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Ayarlanabilir başlangıç zamanı özelliği ile zaman konusunda kendinize göre ayarlamalar yapabileceksiniz.
 

Beyazlar Kar Gibi

Düşük sıcaklıklarda bile çamaşırların en kaliteli şekilde yıkanmasına destek olur. Özellikle beyaz çamaşırlar kar gibi makineden çıkar. A enerji sınıfında yer almasından dolayı da fazladan enerji harcamanızın önüne geçer.

 

Dayanıklı ve verimli


Renkliler Aynı Renk

Renklilerin rengine zarar vermeden aynı kalitede kalmasını sağlayarak yıkanmasına yardımcı olur. Çamaşır Makinesinde renkliler çıktığı zaman ilk günkü renginde olur. Solma meydana gelmez. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.


Geniş Hacim

Geniş yıkama hacmine sahiptir. 9 kilogram iç hacme sahip olduğu için istediğiniz kadar çamaşırı aynı anda yıkama şansınız vardır. Sağlam ve dayanıklı bir yapıda üretilmiştir. Bu yüzden uzun seneler boyunca sorun yaşamadan kullanabileceksiniz. Bununla birlikte sizlere her daim kaliteli hizmet sunmaya da devam eder. Hafif ve ergonomik bir boyutu vardır.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor