Siemens SN23II62KT Bulaşık Makinesi | Bulaşık Makineleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Siemens SN23II62KT Bulaşık Makinesi

Kategori: Bulaşık Makineleri

Stok Kodu: SN23II62KT

Program Sayısı: 6

Renk: ınox

Teslimat ve Sevk Deposu: Horoz Lojistik, Siemens Bölge Deposundan açılmamış, orijinal ambalajlı olarak sevk edilmektedir.

Motor Türü: iQ drive motor

İç Gövde Tabanı Materyali Türü: Çelik

İç Gövde Paslanmazlık Garanti Süresi: 10 yıl

Garanti Süresi: 36 ay

Sepet Sayısı: 2

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
20.999,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Siemens SN23II62KT Bulaşık Makinesi
Siemens SN23II62KT Bulaşık Makinesi
Home Connect teknolojisine sahip 8 programlı bulaşık makinelerini uygulama aracılığıyla uzaktan kontrol edin!

  • Özel olarak tasarlanmış alt yıkama kolu bulaşık makinenizi dört bölgeye ayırarak bulaşıklarınızı en ince ayrıntısına kadar temizler.
  • Ön Yıkama Opsiyonu, zor kirleri yumuşatarak bulaşıklarınızın temizliğini zahmetsiz hale getirir.
  • glassZone ile tüm bardak ve cam bulaşıklarınız için narin bakım ve mükemmel parlaklık.
  • Kaydırmaz Bardak Koruyucu, bardaklarınızın yıkanırken kaymasını önleyen yeni nesil bir bardak desteğidir.
  • Home Connect - Akıllı bulaşık makinenizi istediğiniz yerden kontrol edin.

 

Ön Yıkama Opsiyonu ile kusursuz temizlik. Bu opsiyon, bulaşıklarınızı ısıtılmış suyla ön yıkamadan geçirir ve doğal buharda bekleterek normal yıkamaya hazırlar. Bu sayede bulaşıklarınızı sudan geçirmenize gerek kalmadığı için su tasarrufu yapmanızı sağlar.

glassZone

Güvende ve temiz: Yeni glassZone sayesinde en değerli bardaklarınızı bile gönül rahatlığıyla makinenize yerleştirebilirsiniz. Altı entegre başlık, düzenli ve nazik şekilde su püskürterek hassas ürünlere zarar vermeden kapsamlı temizliği mümkün kılar. Ayrıca, kaymayı önleyen silikondan yapılmış temas noktaları mekanik gerilime karşı koruma sağlar ve bardaklarınızı güvenli bir şekilde sabitler.

Kaydırmaz Bardak Koruyucu
Kaydırmaz Bardak Koruyucu ile narin cam servislerinizi ve bardaklarınızı bulaşık makinesinde rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz. Bu kaymaz yapı, bulaşık makinenizin üst sepetinde kapsamlı bir temizlik için güvenli bir alan oluşturur. Bu sayede bardakların veya cam eşyaların kayması ve kırılması önlenir.

Home Connect
Hayatın temposu günbegün artarken, Home Connect özellikli Siemens bulaşık makineleri yaşamı kolaylaştırmak için yanınızda. Akıllı bulaşık makinenizi Home Connect uygulaması  ile kolayca kontrol edebilirsiniz. İster yıkama programını hızlandırın, ister "sessiz" modu çalıştırın... Hatta uygulama bulaşık makinesi tabletlerinizin bittiğini dahi haber verebilir. Hayat şimdi biraz daha kolaylaştı.

Program Asistanı

Mutfakta işleri pratikleştiren bir asistan arıyorsanız Program Asistanı sizin için tasarlandı. Akıllı telefonunuzdan Home Connect uygulaması ile bulaşıklarınıza dair tür, kirlilik düzeyi, enerji verimliliği, kuruluk, hız ve sessizlik gibi tercihlerinizi yapın, Asistanınız size en uygun programı söylesin. Böylece bulaşıklarınız hem istediğiniz zamanda hem de istediğiniz şekilde makinenizden tertemiz çıksın.

Anında Sessizlik

Günün yoğunluğunda tamamen sessizliğe ihtiyaç duyduğunuz anlarda, Home Connect yanınızda.Home Connect uygulamasındaki Anında Sessizlik seçeneğiyle bulaşık makinenizin çalışma gürültüsünü 30 dakikaya varana kadar azaltabilirsiniz. Anında Sessizlik seçeneğini istediğiniz zaman ve yıkamanın herhangi bir aşamasında başlatabilir ve ne zaman isterseniz normal yıkama moduna dönebilirsiniz.Kusursuz temizlikten ödün vermeyen sessizlik.

10 YIL GARANTİ


Yenilikçi teknoloji, dayanıklılık ve kaliteyle buluştuğunda daha da güzel. Bulaşık makinelerimizin iç haznesinde, yüksek kaliteli paslanmaz çelik kullanıyoruz.  Makinelerimiz, belirli malzemelere özel olarak geliştirilen  üretim ve bağlantı teknolojileriyle imal edilir. Ayrıca özel bir yüzey kaplamasına sahiptirler.  Bu sayede, iç haznenin paslanmasına karşı tam 10 yıllık garanti süresi sunuyoruz.Kalite garantili bulaşık makinenizden en yüksek performansı alın.

Performans ve Tüketim Değerleri

Wi-Fi
Enerji verimlilik sınıfı¹: D
Eko 50 programında su tüketimi: 9.5 l
Kapasite: 13 kişilik
Eko 50 program süresi: 295 dakika
Ses seviyesi: 48 dB(A) re 1 pW
Ses seviyesi (Sessiz programda): yok(A) re 1 pW

Program / Opsiyonlar

 
6 Program: Eko 50 °C, Auto 45-65 °C, Yoğun 70 °C, Speed 65° 65 °C, Hızlı 45 °C, MyFavourite
Özel program: MyFavourite
5 Opsiyon: Home Connect, hijyenEkstra, Pretreatment, Extra Rinse, SpoD VarioSpeed
Silence on demand (uygulama üzerinden)


Yıkama Teknolojisi ve Sensörler

AquaSensor
dosageAssist
iQdrive BLDC Motor teknolojisi
Deterjan otomatiği (auto3in1)
Kazan malzemesi: Paslanmaz Çelik

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor