Silverline 1140 Crystal Inox Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör | Aspiratörler | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline 1140 Crystal Inox Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör

Kategori: Aspiratörler

Stok Kodu: 1140.6.110.14

Genişlik: 60 cm

Renk: Inox

Çekim Gücü: 483 m3

Garanti: 5 Yıl

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, kapalı kutu olarak sevk edilmektedir.

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN HIZLI KARGO-5 YIL GARANTİ-ÜCRETSİZ MONTAJ

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
3.675,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline 1140 Crystal Inox Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör

Sürgülü Sistem

Mutfaklarınızda rahatlıkla kullanacağınız aspiratör sürgülü çalışır. Çekin ve ürünün çalışmasına izin verin. Her zaman pratikliği ile mutfaklarda kokusuz bir ortam oluşmasına destek olur.


Kaliteli Havalandırma

Yemek yaparken duman ya da yağ kokuları ile kötü vakitler geçirmenize engel olur. Kaliteli havalandırma sistemi her mutfağı çok iyi bir şekilde havalandırır ve temiz bir ortam bırakır.


Yemek Yapmayı Sevdirir

Sizler de ferah ve hoş kokulu mutfaklarda yemek yapmaya doyamayacaksınız. Her zaman hızlı yemekler yaparken diğer yandan da mutfakların havalandırmasındaki başarılı performansa hayran olursunuz.Yağ Lekeleri Çıkar

Aspiratör üzerinde oluşan yağ lekeleri ile savaş verdiğiniz günler geride kalacak. Kaliteli bir yaşam sunan yapısı ile tüm lekeleri anında çıkarmanıza da destek olur. Kısa sürede hızlıca temizlediğinizi göreceksiniz.


Şık Ve Estetik

Mutfaklarda kaba duran eşyalar artık geride kaldı. Sizler de estetik yapısı ile göz alan aspiratörü kolayca kurabilir ve mutfaklarda şık bir şekilde kullanabilirsiniz. Tüm mutfağa uyum sağlar.


Herkese Sağlıklı Anlar

İster ailenizle birlikte yemek yiyin isterseniz de kalabalık misafirler ağırlayın. Her koşulda sizlere sağlıklı ve temiz bir mutfak bırakmayı ihmal etmez. Emek verip yemek yaptıktan sonra kalan vakitlerinizde mutfağınızı havalandırma derdi ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Yemek sonrası sevdikleriniz ile birlikte güzel vakitler geçirip daha çok keyif alırsınız.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor