Silverline 2238 Retro Bej 90 cm Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz | Davlumbazlar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline 2238 Retro Bej 90 cm Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-STOKTAN KARGO-ÜCRETSİZ TESLİMAT-ÜCRETSİZ MONTAJ

8.610,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline 2238 Retro Duvar Tipi 90 CM Davlumbaz

Farklı Çalışma Hızları

Silverline 2238 Davlumbaz 3 farklı hız kademesinde çalışabilir. Bu sayede yemek pişirirken mutfağınızdaki koku ve buhar yoğunluğuna göre seçim yapabilirsiniz. Aynı anda çeşitli yemekler pişirseniz bile kokuları karışmaz.


İki Seçenekli Kullanım

Bacalı veya karbon filtreli kullanım yapmanıza imkan veren Silverline 2238 Davlumbaz ile daha verimli çalışabilirsiniz. Bu sayede yeni taşındığınız evde baca aramanıza gerek kalmaz.


Yüksek Hava Çıkışı

Maksimum saatte 506 metre küpe kadar hava çıkışı yapan Silverline 2238 Davlumbaz mutfağınızda duman ve koku oluşumuna kesinlikle izin vermez. Oldukça verimli bir şekilde tüm havayı çekerek dışarı atar ve mutfağınızın kötü kokmasını önler.


Düğmeden Kontrol

Silverline 2238 Davlumbazı üzerinde bulunan düğmeli panelden kontrol edebilirsiniz. Dilediğiniz çalışma hızını ve aydınlatmayı bu düğmeler aracılığıyla ayarlayabilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanıma sahiptir.


Temiz Kullanım

Yıkanabilir alüminyum kaset filtreye sahip olan Silverline 2238 Davlumbaz ile hijyenik kullanım yapabilirsiniz. Ayrıca alüminyum filtre yağları mükemmel bir şekilde çekerek etrafın kirlenmemesini sağlar. Bu sayede temiz bir kullanım yapmanızı sağlar.


Çalışma Sesi

Genel olarak 52 dB ses ile çalışan Silverline 2238 Davlumbaz en yüksek hız kademesinde 71 dB gürültü ile çalışır. Bu ses seviyesi de sizi rahatsız edecek bir ses seviyesi değildir. Bu sayede yemeklerinizi pişirirken daha rahat olabilirsiniz

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor