Silverline CS5335M01 Vizon Ankastre Cam Ocak | Ankastre Ocaklar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline CS5335M01 Vizon Ankastre Cam Ocak

SILVERLINE YETKİLİ SATICI-ÜCRETSİZ MONTAJ-5 YIL GARANTİ

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
3.111,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline CS5335M01 Vizon Ankastre Cam Ocak

 

Yüksek Verim

Üstün teknolojik gelişmeler kullanılarak üretilmiş olan ürünlerin başında gelen bu ocak, sizlere yüksek verimli çalışma potansiyeli sağlamaktadır. Her anlamda kusursuz bir çalışma imkanı yaratan ürünün en başarılı özelliği, sınıfının en verimli ürünlerinden birisi olmasıdır.

Vizon Cam Yüzey

Ankastre ürünler arasında oldukça şık bir tarza sahip olan ürün, vizon cam yüzeyi ile mutfaklarınızda son dokunuşu gerçekleştirecek olan ürünlerin başında gelmektedir. Modern bir dokunuş elde etmek isteyen kişilerin ortak tercihi olan bu ocak her anlamda sizlere şık ve zarif bir görünüm sunar.

Mekanik Kontrol Sistemi

Mekanik kontrol sistemi, kullanım esnasında tüm kontrolün kullanıcıda olmasını sağlayarak, sistematik bir kullanım alanı yaratmaktadır.

 Gaz Kesme Emniyeti

Gaz kesme emniyet sistemi sayesinde olası kazaların önüne geçilerek her anlamda kusursuz bir kullanım sunulur. Oldukça güvenilir olan bu sistem sayesinde pek çok kaza yaşanmadan önlenebilmektedir.

Ergonomik Tasarım

Her alanla uyumlu ergonomik bir yapıya sahip olan ürün, özellikle dar bir alana sahip olan ve alandan tasarruf etmek isteyen kişiler için son derece idealdir. Özellikle dar alanlarda dahi uyumlu ve verimli çalışması ürünün her zaman alanında en başarılı olmasını sağlar.

Otomatik Ateşleme Sistemi

Otomatik ateşleme sistemine sahip olan ürün, düğmeden ocak fonksiyonlarını aktif hale getirmektedir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor