Silverline IH5445B02 İndüksiyonlu Siyah Ankastre Ocak | Ankastre Ocaklar | Ankastre | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Silverline IH5445B02 İndüksiyonlu Siyah Ankastre Ocak

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
4.999,00 TL
% 5 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Silverline IH5445B02 İndüksiyonlu Ankastre Ocak

Çocuk Kilidi Mevcut

Ocakta güvenlik sağlanması için çocuk kilidi bulunmaktadır. Çocuk kilidi devre dışı bırakılmadığı sürede ocağın çalışması söz konusu değildir. Ocak güvenli kullanım sağlar ve kazaların meydana gelmesini engeller.

Siyah ve Şık Tasarım

Ocak şık görünümü ile mutfakta harika görünecek. İnce ve zarif tasarımı mutfağınızda adeta sanat eseri gibi duracak. İnce görünümüne bayılacaksınız. Silverline size bir ocaktan daha fazlasını sunar.

Dokunmatik Kontrol Paneli

Ocak ayarlarını yapmak için dokunmatik kontrol panelini kullanabilirsiniz. Kontrol paneli her yaştan insanın kullanımı için uygun olup rahat kontrol imkanı tanır. Anında kullanıma hazır olur.

Verimli Elektrik Tüketimi

Ocak verimli elektrik tüketimi sayesinde sizleri yüksek fatura ödeme derdinden kurtarır. Artık fahiş faturalar ödemenize gerek yok. Düşük bir bedel karşılığında da yüksek verimli çalışan bir ocağa sahip olabilirsiniz.

Kolay Temizlik Sağlar

Ev hanımları çoğu zaman ocak temizliğinin ne kadar zor olduğundan şikayet eder. Oysa Silverline ocak temizliği çocuk oyuncağı kadar kolaydır. Cam yüzeyi sadece ıslak bir bezle silindiği zaman tertemiz olur. Zaten ocak kir tutmaz yapıda tasarlanmıştır. Boş yere çabalamaya gerek yok!

Ergonomik Ölçülere Sahip

Ocak ergonomik ölçüleri ile rahat kullanım sağlar. Dar mutfaklarda bile tercih edilebilir. 5 cm yükseklik, 52 cm derinlik ve 59 cm genişlik ölçüsündedir. Pratik kullanımı, cam şık yüzeyi, verimli çalışma özellikleri gibi avantajları sayesinde ondan vazgeçmek istemeyeceksiniz. Bir ocakta ne ararsanız onda o var! Hem de fazlasıyla! Diğer ocak set fiyatları ve modellerini incelemek için Ocak kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

Yükseklik:5.2 CM

Derinlik:52 CM

Ürün Tipi Ankastre

Yakıt Türü Elektrik

Kullanım Şekli Ev Tipi

Ocak Göz Sayısı 4

Model IH5445B02

Materyal Cam

Boyut Y5.2 x G59 x D52 CM

Genişlik 59 CM

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor