Simfer 4502 45 lt Beyaz Midi Fırın | Mini-Midi Fırınlar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Simfer 4502 45 lt Beyaz Midi Fırın

Kategori: Midi Fırınlar
Stok Kodu:M4502

Renk: Beyaz

Hacim: 45 lt
Garanti: 24 Ay
Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal kutusunda gönderilmektedir.

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
2.799,00 TL
% 4 havale indirimi!
ad.
Sepete Ekle

Simfer 4502 Yoğurt Fonksiyonlu Turbo 45 Lt Midi Fırın Özellikleri


 

Tüm Aileye Yeter

45 litreyi bulan geniş iç hacmi sayesinde tek seferde çok daha fazla yemek pişirmenizi olanaklı hale getirir. Böylece davetlerinizden kalabalık ailelere kadar yemek ihtiyacının en iyi şekilde giderilmesini sağlayarak, yemek yapma sürenizi kısaltarak en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlar.

Güvenlikli Yapı

Kullanılan yüzeye zarar vermeyen özel Thermo tabanı sayesinde istediğiniz her alanda fırını kullanabilirsiniz. Böylece alta ısı geçmediği için yüzeyi korurken, aynı zamanda da ısının içeride kalmasını sağlayarak enerji açısından tasarruf sunar.


Sağlam Conta ile Daha İyi Pişirme

3 kenarı tam şekilde sarmalayan harika contası sayesinde eşsiz bir izolasyon yeteneği gösterir ve özellikle hamur işlerinin daha iyi kabarmasını sağladığı gibi bir taraftan da tüm yemeklerin dengeli bir şekilde pişmesi sağlar. Ayrıca ısıyı içeride tutarak, ideal sürelerde yemeklerinizi pişirir.
 

Eşit Isı Dağılımı

Turbo fan özelliği ile birlikte yiyeceklerinizin tüm yüzeyi eşit şekilde pişer ve böylece pişmeyen hiçbir kısmı kalmayarak, en lezzetli yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz.


Kolay Temizlik

Özel yüzeyi sayesinde kullanım esnasında oluşan yemek lekelerinin yüzeye yapışmasının önüne geçer. Her kullanım sonrasında da buharlı temizleme fonksiyonu sayesinde zahmetsiz bir şekilde lekeleri çıkarmanızı ve yok etmenizi sağlar. Bu özelliği, lekelerin buhar olarak yok olmasını sağlayarak, herhangi bir bez ya da deterjan ile uğraştırmanızı gerekmez.


Doğal Ev Yoğurdu

En lezzetli ve sağlıklı doğal ev yoğurtlarınızı yapmanız için yoğurt pişirme özelliğine sahiptir. Yoğurdun mayalanması için gereken sıcaklığı sağlar ve böylece pratik şekilde yoğurtlarınızı hazırlarsınız.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor