TCL Elite TAC-18CHSD/XA51I 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima | Klimalar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

TCL Elite TAC-18CHSD/XA51I 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Kategori: Duvar Tipi Klimalar

Stok Kodu: TAC-18CHSD/XA51I
Enerji Sınıfı: A++
Kapasite: 18.000 Btu/h

Renk: Beyaz
Garanti:36 Ay
Sevk ve Teslim Deposu: Depomuzdan, orijinal ambalajında sevk edilmektedir.

TCL TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO-ÜCRETSİZ KURULUM

Kargoya veriliş süresi: 
3 Gün
19.599,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

TCL Elite TAC-18CHSD/XA51I 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Daha Hızlı Soğutma ve Isıtma


Yüksek frekanslı bir kompresör daha hızlı konfor sağlar – hava sadece 30 saniye içinde 18°C'ye veya sadece 60 saniye içinde 40°C'ye kadar iletilir. Açın, sıcaklığınızı ayarlayın ve daha hızlı ferahlamanın tadını çıkarın.
Ekstrem İklimlerde Üstün Performans


Yenilikçi mühendislik, birinci sınıf, aşırı hava koşullarında bir yapı sağlar. 50°C sıcaklıklarda soğutma kapasitesinde düşüş ve 60°C sıcaklıklarda kesintisiz performansın keyfini çıkarın. En zorlu ortamlarda serin bir vaha için.

Kendi kendine teşhis

Herhangi bir düzensizlikle karşılaşıldığında, klima anında teşhis ve basit bakım için ekranda bilgi geri bildiriminde bulunacaktır.

Önce Güvenlik Tasarımı

Yanmaz kontrol kutusuyla tamamlanan güvenlik merkezli bir yapı, uzun vadeli, gönül rahatlığında performans sağlar.

AI İnvertör Algoritması


Tescilli TCL teknolojisi, ayarlanan sıcaklığa daha hızlı ve enerji verimli bir şekilde ulaşır. Rüzgar, ayarlanan sıcaklıkta mükemmel performans sağlamak için ayarlanır. Daha hızlı, daha proaktif ve enerji tasarruflu klimanın keyfini çıkarın.


Eko Modu


Sabit, verimliliği optimize edilmiş 26°C programı için Eco Moduna basın. Çevreye karşı daha nazik olmak, elektrik faturalarından tasarruf etmek ve sıkı bir sıcaklık aralığını korumak için tasarlanmıştır. Sorumlu, sorunsuz arka plan performansı için idealdir. 

BTU (Isıtma Kapasitesi) 18000
BTU (Soğutma Kapasitesi)  
Enerji Sınıfı A++
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Inverter Var
Klima Türü Split (Duvar Tipi)
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 40

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor