Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Uğur UDD 500 BK İçi Krom Derin Dondurucu | Derin Dondurucu | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Uğur UDD 500 BK İçi Krom Derin Dondurucu

Kategori: Endüstriyel Derin Dondurucu
Hacim: 492 Lt.

Garanti: 36 Ay

Kargoya veriliş süresi: 
15 Gün
4.219,00 TL
Havale Fiyatı : 4.134,62 TL


ad.
Sepete Ekle

Uğur UDD 500 BK Krom Derin Dondurucu

Derin dondurucu modellerinin temel işlevi yiyeceklerinizi en iyi şartlarda saklamaktır. Uğur UDD 500 BK B 492 Litre Statik Derin Dondurucu da sahip olduğu özellikler itibarıyla tüm yiyeceklerinizi en sağlıklı ve güvenilir şekilde muhafaza etmenize yardımcı olur. Derin dondurucu konusunda öncü markalardan biri olan Uğur'un kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürettiği bu cihaz kullanıcılara mükemmel soğutma şartları sunar.
Uğur UDD 500 BK statik dondurucu özelliği sayesinde yiyeceklerinizi çok uzun süre belirli bir değer aralığında soğuk tutmayı başarır. Sandık tipinde üretilen cihaz geniş hacme sahiptir. Bu nedenle uzun süreli kullanımda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri rahatlıkla cihazın içerisine yerleştirebilirsiniz. Tüm özelliklerine ek olarak sade ve ergonomik tasarımıyla da dikkat çeken bu derin dondurucu kullanıcı deneyimini en iyi hâle getirmeyi amaçlar.

Yüksek Dondurma Kapasitesi ve Sağlam Gövde Yapısı

Sebze ve et ürünlerini uzun süre soğuk tutabilmek için hızlı ve yüksek dondurma kapasitesine sahip olan Uğur UDD 500 BK iç aydınlatma lambası sayesinde de günün her saatinde kullanmak için uygundur. Yıllık 4.6 kWh enerji tüketimi gerçekleştiren cihaz tüm teknik özellikleriyle Uğur'un derin dondurucu üretimine dair sergilediği yaklaşımlardan birini daha en iyi şekilde yansıtır.
İki adet standart sepetiyle yiyeceklerinizi yerleştirmenize yardımcı olan derin dondurucu günlük 16 kg dondurma kapasitesiyle çalışır. Uğur UDD 500 BK 46 dB ses seviyesiyle kullanıldığı ortamda gürültü yaratmaz. R404a soğutucu gaz kullanılarak üretilen cihaz bünyesinde barındırdığı havalandırma sistemiyle de kapak açılıp kapanırken soğutmayı etkileyecek sorunlar yaşanmasını önler. Bu derin dondurucunun kapağı dışarıdan sıcak hava girmesine ve yiyeceklerin bozulmasına izin vermez.
Neden Uğur UDD 500 BK Tercih Edilmelidir?

Uğur UDD 500 BK başta sebze ve et ürünleri olmak üzere tüm yiyeceklerinizi en iyi şekilde saklayacağınız bir kullanıcı deneyimi vaad eder.

 • Ürün bakım gerektirmeyen dahili kondenser sayesinde oldukça uzun ömürlü olup sorunsuz bir soğutma sistemi ortaya koyar.
 • Entegre kilit mekanizmalı kapak tutacağı en iyi güvenlik önlemini sunar. Kapak kapalıyken hiçbir şekilde hava almaz ve cihazın içerisine soğutmayı engelleyecek hava girişi gerçekleşmez.
 • Cihaz sağlam gövde yapısıyla darbelere karşı dayanıklıdır ve bir yerden başka bir yere taşınırken zarar görmez.
 • Su tahliyesi özelliğine sahip olan Uğur UDD 500 BK herhangi bir olumsuz durumda içerisinde yer alan suyu rahat şekilde dışarı atabilir.
 • Yatay şekilde kullanılan ürün geniş hacminin de avantajıyla birçok farklı yiyeceğinizi uzun süre muhafaza edebilir.

Teknik Özellikler

 • Toplam net hacim: 492 litre
 • Sıcaklık aralığı (°C): -18/-23 °C
 • Gerilim (V): 220-240 V
 • Frekans (Hz): 50 Hz
 • Ses seviyesi (dB): 46 dB
 • Ürün boyutları (YxGxD): 682x1430x510 mm

Kutu İçeriği
Cihazın kutu içeriğinde güç kaynağına bağlamak için elektrik kablosu, garanti belgesi ve kullanıcı kılavuzu yer alır. Ürünün kurulumunun yapılması gerekiyorsa en yakın yetkili servise başvurmanız gerekir. Ürünün kutusunun açılması ve kurulum yetkili servis tarafından yapılır. Aksi bir durumda cihazınız garanti kapsamının dışında kalır.

Kullanım ve Yönlendirme
36 ay garanti süresine sahip olan derin dondurucu Uğur Soğutma'nın geniş ürün yelpazesinde yer alan tüm ürünler gibi kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilir. Bu cihazı kullanırken toplam net hacmi aşacak şekilde yiyeceklerinizi koymamaya dikkat etmeniz gerekir.

Sebze ve et ürünlerini uzun süre taze tutabilmek için hızlı ve yüksek dondurma kapasitesi

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor