Braun KF560 CafeHouse Pure Aroma Plus Filtre Kahve Makinesi | Filtre Kahve Makinesi | Kahve Makineleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Braun KF560 CafeHouse Pure Aroma Plus Filtre Kahve Makinesi

Kategori: Filtre Kahve Makineleri

Stok Kodu: KF560

Güç: 1.100 Watt

Fincan Kapasitesi: 10

Hazne: Cam

Renk: Siyah

Su Isıtıcı Kapasitesi (ml): 1.250

Garanti: 24 Ay

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, kapalı kutu olarak sevk edilmektedir.

 

BRAUN TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

Kargoya veriliş süresi: 
Bugün Kargoda
1.999,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Braun KF560 CafeHouse Pure Aroma Plus Filtre Kahve Makinesi

Braun CaféHouse Filtre Kahve Makinesi
Braun Kahve Makineleri ile mükemmel dengelenmiş bir fincan kahveden her seferinde keyif alın.

AromaCarafe
Braun'un AromaCarafe'si ile pişirildikten uzun süre sonra bile kahvenizden aynı mükemmel aroma ve lezzet ile keyif alabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan formu ve küçük kapak ağzı sayesinde içerideki sıcaklık korunur ve böylece hep aynı seçkin aroma sağlanır. Yeniden pişirmek zorunda kalmadan fevkalade kahve lezzetinden daha uzun süre keyif alın.

Otomatik kapanma
Braun CaféHouse ve Sommelier kahve makinelerinde, güvenliğiniz ve rahatınız için otomatik kapanma fonksiyonu bulunur. Bu fonksiyon, kahve makinenizi belirli bir süre sonunda otomatik olarak kapatır. Böylece endişe etmeden başka işlerle ilgilenebilirsiniz.

Damlama önleyici
Beklemenize gerek yok. Braun kahve makineleri dilediğiniz zaman bir fincan kahve doldurmanıza imkan tanır. AromaCarafe'yi kaldırdığınızda filtre sepetinden kahvenin akışı durur. Taze pişirilmiş kahvenizin geri kalanının akması için tekrar içine yerleştirin.

Özel filtre çıkarma düğmesi
Bu düğmeye bastığınızda kahve filtresinin kolay yerleştirilmesi ve çekilmiş kahve ile doldurulması için filtre sepeti çıkar. Filtre sepeti de sökülebilir ve daha kolay dolum için mutfak tezgahına koyulabilir.

Benzersiz açık uçlu kaymaz tutacak
Benzersiz açık uçlu sürahi tutacağı daha kolay ve rahat doldurabilmek için tasarlandı. Ergonomik şekli ve kolay tutulan malzemesi, demlenmiş ve aromatik kahve doldurmak için maksimum güvenlik ve tutma rahatlığı sağlar.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor