Karcher WD 4 EU 1.628-250.0 S V-20/6/22 (YSY) 1000 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge | Elektrikli Süpürgeler | Elektrikli Ev Aletleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Karcher WD 4 EU 1.628-250.0 S V-20/6/22 (YSY) 1000 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge

Kategori: Elektrikli Süpürgeler
Stok Kodu: WD 4
Güç: 1.000 Watt
Renk: Sarı
Garanti: 24 Ay
Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal kutusunda gönderilmektedir.

KARCHER TÜRKİYE GARANTİLİ

 

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
4.299,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Karcher WD 4 EU 1.628-250.0 S V-20/6/22 (YSY) 1000 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge
Yüksek emiş gücüyle her türlü kiri temizleyebilen süpürge,1000 W güç kullanarak enerji tasarrufunu mümkün kılar. Emiş hortumu ve zemin başlığı birbiri ile koordineli bir şekilde tasarlandığı için üstün performans gösterebilir. Kuru, ıslak ya da ince zeminlerdeki kirleri makinede yer alan filtreyi değiştirmeye gerek kalmadan istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Torbanın 3 ayrı katmana sahip yırtılmaya karşı sağlam polar malzeme ile üretilmesi, uzun süre çekiş gücü ve toz tutma özelliğini korur.
Çek ve it kilit yapısı sayesinde hazne kolaylıkla açılıp kapanabilir.
Vida ya da çivi gibi minik parçaları güvenle saklayabileceğiniz depolama rafı bulunur.

Yenilikçi Filtre Teknolojisi
Toz ve kirle herhangi bir temas sağlamadan hızlıca filtreyi çıkartabilirsiniz. Böylece filtreyi değiştirmeden ıslak ya da kuru her türlü zeminde süpürme işlemi yapabilirsiniz.

Boru Saklama Alanı
Çekiş hortumu süpürgenin üst kısmına asarak alandan tasarruf sağlayacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Sezgisel güvenlik mekanizmaları sayesinde sağ ve sol elini kullananlar için avantaj sunar.

 Kullanışlı Aksesuar Deposu
Alandan tasarruf sağlayarak hızlı ve kolay erişebilirliği olan aksesuar deposuna güç kablosunu ya da bütünleşmiş çeşitli kablo aksesuarlarını güvenli bir şekilde asabilirsiniz. Kabloların birbirine karışmaması açısından kolaylık sunar. 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor