Miele Complete C3 Performance EcoLine SGSH4 800 W Toz Torbalı Süpürge | Elektrikli Süpürgeler | Elektrikli Ev Aletleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Miele Complete C3 Performance EcoLine SGSH4 800 W Toz Torbalı Süpürge

Kategori: Elektrikli Süpürgeler
Ürün Kodu:
SGSH4 

Temizlik: Toz Torbalı

Güç: 800 Watt

Renk: Mavi

Teslim ve Sevk deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal ambalajında gönderilmektedir.

Garanti: 24 Ay

MIELE TÜRKİYE GARANTİLİ

3.919,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Miele Complete C3 Performance Ecoline SGSH4 800 W Elektrikli Süpürge

Ürün Detayları
https://n11scdn3.akamaized.net/a1/org/16/23/94/14/94717167.jpg

Güçlü Motoruyla Temizlik Daha Kolay
800 Watt emiş gücüne sahip olması sayesinde, sizi çok fazla uğraştırmadan temizlik işini yapmanıza olanak tanır. Emiş gücünün yüksek olabilmesi, temizlik sırasında çok fazla kol gücü kullanmamanızı sağlar. O sizin yerinize gerekli basıncı uygular.
Dolduğunda Gösteren Toz Torbası
Göstergesi sayesinde sürekli toz torbasını kontrol etmenize gerek yok. Toz torbasının değişmesi gerektiğinde gösterge size bu konuda bilgi verecektir. 4,5 litre hacme sahip toz torbasının dolması uzun zaman alır. Sık sık torba değişikliği yapılmak zorunda değildir.

Kenar ve Köşelere Uygun Başlıklar
Zemin ve halılarda kullanabileceğiniz başlıkların yanında, temizlemesi zor olan köşeler ve koltuklar için ayrı bir başlık seçeneğiniz var. Her kenar ve köşeyi rahatlıkla bu başlık sayesinde temizleyebilirsiniz. Koltuklarınız için de farklı bir başlık seçeneğiniz var.

Aksesuarlar İçin Ayrı Alan
Aksesuarları saklamak için başka bir alan aramanıza, yeni bir yer açmanıza gerek yok. Aksesuarları makinenin gövde kısmında saklayabilirsiniz. Bunun için ayrılmış olan alan, aksesuarlara kolay erişmenizi de sağlar.

Kolay Saklanabilmeye Uygun Tasarım
Saklamak için iki farklı park sistemini kullanabilirsiniz. Hem yatay konumlanmaya hem de dikey durmaya uygun tasarımı, işleri daha da kolay bir hale getirir.

En İyi Temizlik Performansı
AirClean başlığı, temizlik sırasında daha iyi bir performans bekleyenlerin beklentilerini karşılayabilir. Bu başlık en ince tozları bile çekip filtreden geçirebilir.

Teknik Özellikler
Ses Seviyesi (dBA) 74
Kablo Sarma:Var
Emiş Türü: Kuru
Toz Kapasitesi 4500 ML
Enerji Sınıfı A
Kablo Uzunluğu 850 CM
Motor Gücü (Watt):800
Toz Torbası: Var
Marka: Miele
Süpürge Yapısı :Yatay

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor