Miele Complete C3 Select Gri Powerline SGDF3 890 W Toz Torbalı Süpürge | Elektrikli Süpürgeler | Elektrikli Ev Aletleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Miele Complete C3 Select Gri Powerline SGDF3 890 W Toz Torbalı Süpürge

Kategori: Elektrikli Süpürgeler
Ürün Kodu: SGDF3

Temizlik: Toz Torbalı

Güç: 890 Watt

Renk: Gri

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal ambalajında gönderilmektedir.

Garanti: 24 Ay

MIELE TÜRKİYE GARANTİLİ

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
4.949,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Miele Complete C3 Select Powerline Gri SGDF3 890W Elektrikli Süpürge

Power Efficiency Geliştirilmiş Motor

Miele Complete C3 Powerline süpürgenin Power Efficiency motoru en az enerji ile en yüksek verimi sağlamak üzere üretilmiştir. Bu sayede süpürge motoru harcadığı gücün çok daha ötesini size emiş gücü olarak sunar.


Farklı Temizlik Modları

Miele Complete C3 Powerline süpürgenin gücünü ihtiyacınıza göre ayarlayan koltuk temizleme, perde temizleme, halı veya sert zemin temizleme fonksiyonları vardır. Bu sayede farklı yüzeyler için ihtiyaç duyacağınız en ideal emiş gücünde temizlik yaparsınız.


Sessiz Temizlik Fonksiyonu

Miele Complete C3 Powerline temizlik modlarından birisi de gürültü azaltıcı moddur. Bu özellik aktif hale getirildiğinde süpürge son derece sessiz çalışır ve kimseyi rahatsız etmez.


Mobilyalarınıza Zarar Vermez

Miele Complete C3 Powerline süpürgenin gövdesi özel olarak dayanıklı plastikten üretilmiştir. Yumuşak mobilya koruma çıtaları ise temizlik sırasında mobilyaların çizilmesini engeller.


Tüm Aksesuarlar İçinde Saklanır

Miele Complete C3 Powerline süpürgenin farklı temizlik başlıkları üst kapağın altında saklanabilir. Böylece istediğiniz her an farklı süpürme başlıklarına kolayca ulaşırsınız. Otomatik kapanma fonksiyonu ise süpürge borusu makine üzerindeki yuvasına konulduğunda makineyi otomatik durdurur ve çıkartıldığında otomatik olarak tekrar başlatır.


AirClean Filtre

Miele Complete C3 Powerline süpürge özel tasarım AirClean filtresi ile akar ve polen gibi mikroskobik alerjenleri kesinlikle süpürgenin dışına çıkarmaz. AirClean filtre gerektiğinde kolayca temizlenir ve tekrar kullanıma hazır hale gelir.
 

Teknik Özellikler

Kablo Sarma: Var
Emiş Türü: Kuru
Toz Kapasitesi: 4500 ML
Kablo Uzunluğu: 850 CM
Motor Gücü (Watt): 890 W
Toz Torbası: Var
Süpürge Yapısı: Yatay

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor