Philips 2200 Serisi EP2231/40 Tam Otomatik Kahve Makinesi | Espresso & Cappuccino Makinesi | Kahve Makineleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Philips 2200 Serisi EP2231/40 Tam Otomatik Kahve Makinesi

Kategori: Espresso Makineleri

Stok Kodu: EP2231/40

Güç: 1.500 Watt

Renk: Siyah

Basınç: 15 Bar

Süt Köpürtücü: Var

Su Kapasitesi: 1.8 Litre

Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan açılmamış, kutusunda hızlı kargo

Garanti: 24 Ay

PHILIPS TÜRKİYE GARANTİLİ

Kargoya veriliş süresi: 
Bugün Kargoda
11.399,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Philips 2200 Serisi EP2231/40 Tam Otomatik Kahve Makinesi

Dokunmatik Ekranlı Kontrol Paneli

Dokunmatik kontrol paneliyle, pişirilmek istenen kahve türü ve ısı değerleri için seçim yapılabilir. Tam otomatik şekilde çalışan kontrol paneli, istenen kahve miktarına göre kahve çekirdeği öğütmekte ve pişirmeyi başlatmaktadır.


Ergonomik Şık Tasarım

Ergonomik boyutlarıyla, istenen her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Minimum alan kapladığından, dar alanlarda kolaylıkla kullanılmaktadır. 7,5 kg ağırlığı, 433 mm yüksekliği, 246 mm genişliği ve 371 mm derinliği bulunmaktadır.


Maksimum Boyutta Kahve Çekirdeği Öğütücüsü

Maksimum kahve çekirdeği öğütmesi için 275 gramlık öğütücü haznesi geliştirilmiştir. Öğütücü haznesinde yer alan kahve çekirdeğine ve tercih edilen çekirdek boyutuna göre, öğütme işlemi başlatılmaktadır. 12 farklı ayarda kahve çekirdeğinin taze çekilmesi, kahvelerin daha da lezzetli hale gelmesinde etkilidir.


Yüksek Su ve Süt Tankı Kapasitesi

Maksimum su kapasitesiyle, tek dolduruşta daha fazla kahve pişirme imkânı sunmaktadır. Tercih edilen bardak boyutuna göre, kontrol panelinden ayarlama yapılmakta ve ona göre su ısıtılmaktadır. Su tankının toplam hacmi, 1,8 litredir.


Tam Otomatik Çalışma Mekanizması

Philips EP2231/40 Tam Otomatik Espresso Makinesi, tam otomatik çalışma sistemi sayesinde, pişirme esnasında bardakların başında bekleme zorunluluğu yoktur.


Enerji Yönetimiyle Elektrik Tasarrufu

Maksimum enerji tasarrufu sağlayan A sınıfı enerji sistemi, elektrik tüketimini minimum seviyeye indirmektedir. AC girdi voltaj değeri 230 V olurken, AC girdi frekansı 50 Hz değerindedir. Otomatik güç açma kapama seçeneğinin yanında, 1500 Watt elektrik kullanımıyla sorunsuz şekilde çalışmaktadır

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor