Philips BHA530/00 Saç Şekillendirici Tarak | Saç Düzleştiricisi | Saç Bakım & Şekillendirme | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Philips BHA530/00 Saç Şekillendirici Tarak

Kategori: Saç Düzleştiricileri

Stok kodu: BHA530/00

Garanti: 24 Ay
Sevk ve Teslimat Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal kutusunda sevk edilmektedir.
PHILIPS TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

Kargoya veriliş süresi: 
Bugün Kargoda
2.210,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Philips BHA530/00 Saç Şekillendirici Tarak 
Ekstra bakım ile çok sayıda saç modeli
 
Her gün kolay saç stilleri sunan Philips Air Styler 5000. Ilık hava fırçanın her yerine eşit olarak dağılırken İyonik bakım, saçınızın daha parlak görünmesini sağlar.

Eşit Isı Dağıtımı teknolojisi sayesinde saçın aşırı ısınması önlenir

Eşit Isı Dağıtımı teknolojisi aşırı ısınmaya karşı maksimum koruma sağlayarak saçlarınızın sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

4 kat daha fazla iyonik bakım

Bu hava üflemeli saç şekillendirici, iyonik bakımla saçınızı anında canlandırır. Yüklü negatif iyonlar statik elektriği ortadan kaldırır, saça bakım yapar ve saçları açarak parlaklığını ve canlılığını arttırır. Sonuç son derece parlak, pürüzsüz ve elektriklenmeyen saçlardır.

Kolay kontrol için üç esnek ısı ve hız ayarı


Mükemmel sonuç veren birleştirilmiş üç ısı ve iki hız ayarının keyfini çıkarın. İlgili 3 ısı ayarıyla düşük ve yüksek hız ayarı arasında seçim yapabilirsiniz: Cool, Care ve High. Esnek ayarlar, hassas ve kişiye özel bir şekillendirme için bakım sıcaklığıyla güçlü bir hava akışı sağlar.

Nazik kurutma için soğuk hava ayarı

Soğuk hava ayarı, düşük ısı kullanarak saçlarınızı nazikçe kurutur. Özellikle ince, kuru veya zarar görmüş saçlar için idealdir.

Daha korumalı kurutma ve şekillendirme için bakım ayarı

"Bakım" ayarı, optimum kurutma sıcaklığını sağlar ve aşırı ısınmaya karşı koruma sağlar. Saçlar, aynı güçlü hava akışıyla, sabit bakım sıcaklığında hızlı kurur.

İpeksi saçlar için argan yağı katkılı seramik plakalar

Düzleştirici, hızlı ve zahmetsiz bir şekillendirme için argan yağı katkılı seramik plakalara sahiptir. Bu plakalar saçınızda kayarak saçlarınızın ipeksi bir görünüm ve yumuşaklık kazanmasını sağlar.

Mükemmel dalgalar için 30 mm boyu ayarlanabilir sert fırça

30 mm'lik boyu ayarlanabilir sert fırça, kolay şekillendirme için tasarlanmıştır. Mükemmel dalgalar için fırçanın ucunu çevirin ve çıkarın.

Mükemmel modeller ve dalgalar için 38 mm ThermoBrush

ThermoBrush, 38 mm'lik ekstra geniş bir çapa sahiptir. Bigudinin genişliği, onu düz modeller ve dalgalar için mükemmel bir şekillendirme aleti haline getirir.

Odaklanmış hava akışı için daraltıcı kurutma başlığı

Dar şekillendirme başlığını kullanarak hassas şekillendirme veya rötuşlar için odaklı hava akışı sağlayabilirsiniz.

Doğal görünümlü düz sonuçlar için palet şekilli düzleştirme fırçası

Palet şekilli düzleştirme fırçası, tek seferde doğal görünümlü düz sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

5 aksesuarlı

Air Styler, 5 farklı başlık seçeneği ile doğal görünümlü düz saçlardan mükemmel dalgalara ve hacimli saç köklerine kadar farklı stiller oluşturmanızı sağlar.

Saç köklerini daha fazla hacimlendiren hacimlendirici

Özel olarak tasarlanmış hacimlendirme başlığıyla hacimli saç kökleri yaratın.
 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor