Profilo PSU5A231 600 W Toz Torbalı Süpürge | Elektrikli Süpürgeler | Elektrikli Ev Aletleri | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Profilo PSU5A231 600 W Toz Torbalı Süpürge

Kategori: Elektrikli Süpürgeler

Stok Kodu: PSU5A231
Temizlik: Toz Torbalı
Güç: 600 Watt
Renk: Siyah
Kapasite: 4 lt.

Garanti:24 Ay

Teslimat ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, orijinal ambalajlı olarak sevk edilmektedir.

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
1.899,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Profilo PSU5A231 600 W Toz Torbalı Süpürge

HEPA Filtre
Profilo PSU5A231 toz torbalı süpürge üstün HEPA alerji ve toz filtresi sayesinde içine gire toz zerreciklerinin veya küçük kalınlatın hiçbirini süpürgenin dışına vermez. Özellikle alerjisi olan bireyler için de idealdir.
Kullanışlı Toz Torbası
Profilo PSU5A231 süpürgenin 3.5 litrelik toz torbası uzun süre değişime gerek kalmadan kullanılır. Süpürge üzerinde torba doluluk oranını gösteren uyarı mevcuttur. Dolan torba yenisiyle kolaylıkla değiştirilebilir.

Yüksek Emiş Gücü
Profilo PSU5A231 elektrikli süpürge 600 watt gücüyle evinize hem temizlik hem hijyen sağlar. Güçlü motoru motordan alınan gücün fazlasını emiş gücü olarak kullanır. Bu sebeple çok verimlidir. Ayrıca yüksek gücüne rağmen az elektrik tüketir.

Pratik ve Rahat Kullanım
Profilo PSU5A231 elektrikli süpürgenin kullanımı son derece pratik ve rahattır. Süpürge borusu kullanılmadığı zaman süpürgenin arkasına takılabilir. Hafif ve yuvarlatılmış yapısı ile evin içinde kolay hareket eder. Yumuşak plastik gövdesi hem çok sağlamdır hem de mobilyalarınızı çizmez.

Çoklu Temizlik Aksesuarları
Profilo PSU5A231 fırça ucu, koltuk ucu ve dar alan ucu gibi farklı temizlik aksesuarları ile evinizi köşe bucak temizler. Farklı aksesuarları ile süpürgeniz evinizin her yerine rahatlıkla ulaşır. Fırça ucu ile perdelerinizi bile rahatlıkla süpürebilirsiniz.

Kolay Saklanır
Profilo PSU5A231 elektrik süpürgesi kompakt yapısı ile ister dik ister normal konumda rahatlıkla saklanabilir. Küçük yapısı ile evinizin her yerine rahatlıkla sığar.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Ses Seviyesi (dBA): 80
Kablo Sarma: Var
Emiş Türü:Kuru
Toz Kapasitesi: 4 Lt.
Kablo Uzunluğu: 8 mt.
Motor Gücü (Watt): 600
Toz Torbası:Var

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor