Samsung VR3MB77312K/TR Akıllı Robot Süpürge | Robot Süpürgeler | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Samsung VR3MB77312K/TR Akıllı Robot Süpürge

Kategori: Robot Süpürgeler

Stok Kodu: VR3MB77312K/TR
Batarya Kapasitesi: 5.200 mAh
Kapasitesi: 220 ml
Renk: Siyah
Garanti:24 Ay
Sevk ve Teslim Deposu: Depomuzdan, orijinal ambalajında sevk edilmektedir.

SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ-STOKTAN HIZLI KARGO

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
8.999,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Evinizi tek seferde süpürün ve paspaslayın
 

Hassas hareket, etkili temizlik
LiDAR Sensör
Konumunu doğru bir şekilde hesaplayıp en iyi rotayı çizerek evinizi daha etkili ve derinlemesine bir şekilde temizler. LiDAR Sensör, mesafe bilgilerini toplamak için bir odayı* tekrar tekrar tarayarak POWERbot-S’nin konumunu hassas bir şekilde takip eder. Böylece etkili bir şekilde hareket ederek evinizde daha fazla alanı temizler.


Hassas hareket, etkili temizlik
* Saniyede 10 kez 6 metrelik mesafeyi algılar.
** Mobilyaların gerçek bir ev ortamına benzer şekilde yerleştirildiği bir alanda klasik Samsung VR5000 modeli ile karşılaştırılarak yapılan kurum içi testler baz alınmıştır.

Temizlik ve paspası birlikte yaparak daha az efor
Süpürme ve paspası birlikte yaparak daha az efor
Tek seferde süpürüp paspaslayarak zahmetten kurtulun! 2’si 1 arada Elektrik Süpürgesi ve Paspasla Temizleme Sistemi, tozu ve kiri yakalayarak etkili bir şekilde temizlemek için zemini silip süpürür. Su haznesi, bir paspasın takılı olup olmadığını algılar, otomatik olarak paspaslamayı açar ve su miktarını ayarlar.

Zahmetsizce güçlü temizlik

Güçlü temizlik sağlayan gelişmiş teknolojilerle evinizi çok daha etkili bir şekilde temizleyin. Yüksek verimliliğe sahip İkiz Fırçasız Doğru Akım (BLDC) motoru, görünmeyen ince tozları bile almak için emiş gücünü en üst düzeye çıkarır. Ayrıca V şekilli rulo fırça, halı ve parke zeminler dahil olmak üzere birçok zemin tipini temizler.

Halı Algılama

Artırılmış emiş gücü ile halınızı otomatik olarak derinlemesine temizleyin. Elektrikli süpürge, halı üzerinde olduğunu algılar ve derinlemesine temizlik sağlamak için emiş gücünü artırır. Halıdan çıktıktan sonra yeniden ilk emiş gücü seviyesine döner. Ayrıca paspaslama sırasında halının bulunduğu alanlardan da kaçınır.
 

Maks. 180 dakika boyunca* temizleme

Uzun Ömürlü Pil

Yeniden şarj etmeden uzun temizlik süresinin keyfini çıkarın. Daha uzun ömürlü, yüksek kapasiteli 5200 mAh pil, 180 dakikaya* kadar vakumlama yapar. Böylelikle geniş bir alanı hatta evin tamamını, sorunsuzca ve ek bir şarja gerek olmadan* uçtan uca temizleyebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor