Demirdöküm DT4 Titanium Digital 1800 W+1200 W 80 lt Termosifon | Termosifonlar | Veyisoğlu Grup-Alışverişin Güvenli Adresi

Kategoriler

Demirdöküm DT4 Titanium Digital 1800 W+1200 W 80 lt Termosifon

Kategori: Termosifonlar
Stok Kodu: DT-4 80D
Güç: 1.800 W
Garanti: 36 Ay
Teslim ve Sevk Deposu: Depomuzdan, açılmamış, kapalı kutu olarak gönderilmektedir.
DEMİRDÖKÜM YETKİLİ SATICI-STOKTAN HIZLI KARGO-ÜCRETSİZ MONTAJ
 

Kargoya veriliş süresi: 
2 Gün
9.899,00 TL
% 4 havale indirimi!
Gelince Haber Ver

Demirdöküm DT4 Titanium Digital 1800 W+1200 W 80 lt Termosifon
Elektrik Kontrollü Dijital Termosifon
Demirdöküm Dijital Termosifon, elektrik kontrolüne sahip sistemi ve dijital ekranı üzerinden gerekli kontrolleri yapabilmenizi sağlar. Su sıcaklık ayarlarını ekran üzerinden görebilir, ihtiyaç duyduğunuz ayarlamaları rahatlıkla yapabilirsiniz.

Optimum Kullanım İçin Hacim Seçenekleri
Su kullanımını optimum seviyede tutabilmeye yönelik 50, 65 ve 80 L olmak üzere üç farklı hacim seçeneğine sahiptir. Bu sayede ihtiyacınız olan suyu kullanmış olursunuz. Turbo ısıtıcı özelliği ise %70 oranına kadar daha hızlı şekilde su ısıtabilmenize yardımcı olur.

Titanyum Emaye Kaplama ile Uzun Kullanım Ömrü
Yüksek verimlilik alabilmenize yönelik titanyum katkılı emaye kullanılarak dizayn edilen termosifon, uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Sahip olduğu koruyucu özelliklerin yanı sıra aynı zamanda hijyenik bir termosifon kullanımı yaşamanızı sağlar.

Magnezyum Anot ile Korozyona Karşı Önlem
Kazan içerisinin magnezyum anot ile kaplanması sayesinde zamanla aşınan veya paslanan bölgeler koruma altına alınır.

Donma Koruma Modu ile Güvenli Kullanım
Donma koruma modu, kazandaki suyun sıcaklığı 6 °C altına indiğinde devreye giren sistemdir. Su sıcaklığı düştüğünde 10 °C'ye kadar çıkartır ve suyun soğumamasını sağlar.

ECO Mod ile Yüksek Verimli Çalışma
Demirdöküm Dijital Termosifon, optimum sıcaklık değeri ile çalışan ECO Mod sayesinde enerji tasarrufuna yardımcı olur. Aynı zamanda rezistansın ömrünün uzaması ve kireçlenmelerin minimuma inmesi açısından ideal kullanıma sahiptir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor